DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 103 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 19100

Przygotowaliśmy dla Was majówkowe zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas możemy pobrać i zainstalować zupełnie za darmo.Przygotowaliśmy dla Was majówkowe zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas możemy pobrać i zainstalować zupełnie za darmo.

W celach informacyjnych podaliśmy także orientacyjne daty końca poszczególnych promocji z zastrzeżeniem, że mogą one ulec zmianie.

nBubble Elite - Notifications in bubbleZaczynamy dzisiaj od nBubble Elite, aplikacji ułatwiającej odbieranie wiadomości z różnych komunikatorów oraz poczty e-mail i umożliwiającej szybkie odpowiadanie na nie. Wszystko dzięki powiadomieniom zebranym w jednym miejscu.Normalna cena aplikacji to 6,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 9 maja).

Star Wars Pinball 6Miłośnikom klimatu Gwiezdnych Wojen oraz pinballa powinna przypaść do gustu gra, która łączy obie te rzeczy w jedną całość. Niech moc będzie z Wami.Normalna cena gry to 9,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 9 maja).

Your Phone Cleaner ProJedną z wad smartfonów i używania wielu aplikacji jest to, ze produkowane przez nie "śmieci" zmniejszają ilość dostępnej pamięci, a także mogą negatywnie wpłynąć na wydajność naszych urządzeń mobilnych. Wtedy może się przydać aplikacja taka, jak Your Phone Cleaner Pro, która pozwala poradzić sobie z narastającym problemem.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 9 maja).

Reminder - ProPamięć człowieka bywa zawodna, więc chcą pamiętać o czymś ważnym, dobrze jest się posłużyć narzędziem, które pozbawione jest tej niedogodności. Na przykład aplikacją Reminder.Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 8 maja).

Your Call Recorder ProAplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych. Dla niektórych użytkowników smartfonów niezbędne narzędzie.

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 maja).

Lost Journey (Dreamsky)Lost Journey to ciekawa gra przygodowa, której jakość potwierdziły zdobyte nagrody. Wcielamy się tu w Jennifer, którą odwiedza anioł pod postacią motyla. To początek niezwykłej podróży pełnej niezapomnianych przygód.Normalna cena gry to 1,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 maja).

Rima: The Story Begins - Adventure GameMiłośnikom gier mobilnych polecamy także tę pozycję. Wysokiej grywalności towarzyszy tu także piękna grafika.Normalna cena gry to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 3 maja).

New Math Puzzles for Geniuses 2018Miłośnikom łamigłówek polecamy Math Puzzles for Geniuses. Znajdziemy tu 63 wyzwania, które zmuszą nas do wytężenia umysłu. Gra rozwija umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz ćwiczy naszą pamięć.

Normalna cena gry to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 maja).

Match 3 Amazon PROJeśli pogoda podczas majówki (i nie tylko) nie dopisze, możemy dla zabicia czasu uruchomić grę w stylu "Candy Crush", na przykład Match 3 Amazon PRO. Ciekawa grafika, efekty dźwiękowe, liczne zadania do rozwiązania oraz unikalne poziomy z minigrami to tylko niektóre zalety tej aplikacji.

Normalna cena gry to 8,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 maja).

Ekstar PaintNa koniec naszego zestawienia coś dla osób lubiących malować. Ekstar Pain to prosta aplikacja, w której możemy edytować obrazy lub tworzyć zupełnie nowe, przy pomocy dostępnych narzędzi.

Normalna cena aplikacji to 6,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 8 maja).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu