DAJ CYNK

Google Play na święta: za darmo gry i aplikacje o wartości 200 zł

24.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9948

Ważne 0

0

Przygotowaliśmy dla Was ostatnie w tym roku zestawienie aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować całkiem za darmo. Przypominamy przy okazji, że jeśli skorzystamy teraz z promocji, pobrane aplikacje pozostaną dla nas darmowe już na zawsze.

10monkeys Junior Math

Na początek mamy propozycję (a nawet trzy propozycje) dla dzieci uczących się matematyki. Z serią gier 10monkeys, na przykład Junior Math, nauka może być połączona z przyjemną zabawą, podczas której najmłodsi będą kierować sympatyczną małpką i wspólnie z nią przeżywać liczne przygody.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 grudnia).

Polecamy także gry 10monkeys Diver oraz 10monkeys Bubbles, które także do jutra są darmowe (normalna cena każdej z nich to 9,79 zł).

The Hunt for the Lost Treasure

Jeśli zamiast uczyć się matematyki wolimy zmienić się w poszukiwaczy skarbów, możemy sięgnąć po grę The Hunt for the Lost Treasure. Jest klasyczna gra przygodowa typu point and click, w której naszym zadaniem jest odnalezienie legendarnego skarbu piratów. W międzyczasie zbadamy wiele ciekawych miejsc, w tym piracką zatoczkę, starożytną świątynię oraz wioskę wśród drzew. A wszędzie czeka na nas mnóstwo zagadek do rozwiązania, a także wskazówek i przedmiotów do odnalezienia.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 grudnia).

Capricorn Icon Pack

Dla miłośników prostych rozwiązań mamy zestaw minimalistycznych w wyglądzie ikon, które dopasują wygląd interfejsu systemowego Androida do naszych upodobań. Paczka Capricorn zawiera ponad 1000 ikon i współpracuje z ponad 20 popularnymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 6,69 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 grudnia).

Coin Princess VIP: Retro RPG Quest

Coin Princess to utrzymana w stylu retro gra RPG, w której tytułowa księżniczka została uwięziona w diabelskim zamku. Naszym zadaniem jest jej uwolnienie, a przy okazji zebranie jak największej liczby monet. Towarzyszyć nam będzie grafika i muzyka nawiązująca do tytułów ze starych konsol.

Normalna cena aplikacji to 9,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 grudnia).

Video Player All Format - OPlayer

Gdy kupimy nowy smartfon z Androidem, wśród zainstalowanych fabrycznie aplikacji nie zawsze znajdziemy dobry odtwarzacz wideo. Wtedy musimy sięgać po sklep Google Play, w których znajdziemy wiele odpowiednich rozwiązań, ale te darmowe nie zawsze mają odpowiednio duże możliwości. Warto wtedy skorzystać z promocji, w ramach której płatna aplikacja jest dostępna za darmo. My proponujemy tym razem OPlayer, który do jutra kosztuje 0 zł.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 grudnia).

Moasure – the smart tape measure

Moasure to inteligentna taśma miernicza w naszym smartfonie, która pozwala zmierzyć odległość pomiędzy dwoma punktami (od 10 cm do 300 metrów) oraz kąty między płaszczyznami. Aplikacja do działania nie wymaga połączenia z Internetem. Aby dokonać pomiaru, wystarczy przesunąć smartfon z jednego miejsca do drugiego i gotowe.

Normalna cena aplikacji to 27,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 29 grudnia).

QR Barcode Scanner Pro

Dobry czytnik kodów kreskowych oraz kodów QR może się przydać w wielu różnych sytuacjach. Niektóre smartfony mają tego typu narzędzia od razu po wyjęciu z pudełka, inne wymagają doinstalowania odpowiedniej aplikacji. Jedną z nich jest QR Barcode Scanner Pro - normalnie płatny, ale w promocji przez kilka dni dostępny za darmo.

Normalna cena aplikacji to 21,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 grudnia).

Face Animator - Photo Deformer Pro

Jeśli robimy zdjęcia telefonem, ale efekt końcowy nie zawsze nas zadowala, to możemy skorzystać z narzędzi umożliwiających ich edycję. Jednym z nich jest aplikacja Face Animator, za pomocą której możemy dokonać wielu ciekawych przeróbek oryginalnych zdjęć, takich jak choćby powiększenie oczu lub innych "elementów".

Normalna cena aplikacji to 9,29 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 grudnia).

Graphing Calculator

Graphing Calculator jest rozbudowanym kalkulatorem, na którym nie tylko dokonamy wielu różnych obliczeń, ale zobaczymy też wykresy funkcji. Przydatne narzędzie nie tylko dla matematyków.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 grudnia).

Hexagon Puzzle

Na koniec naszego zestawienia proponujemy grę Hexagon Puzzle, która pozwoli zabić nudę podczas długich zimowych wieczorów wszystkim miłośnikom łamigłówek. 

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 31 grudnia).

Źródło zdjęć: Google Play

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się