DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 79 zł

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 16070

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 79 zł.Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 79 zł.

X-EDGEWasz ulubiony koreański producent telefonów nie przygotował flagowca z płaskim ekranem? Martwicie się, że będzie przypadkowo uruchamiać aplikacje albo wciskać spust aparatu? Irytuje Was brak dodatkowych funkcji dla tych nieszczęsnych zakrzywień? Zainstalujcie X-EDGE, niewielkie narzędzie, które uczyni ustaloną przez nas szerokość boków ekranu nieczułą na dotyk. Bonusem jest możliwość zabarwienia tych nieaktywnych fragmentów ekranu dowolnym kolorem.

Regularna cena aplikacji to 5,69 zł. Za darmo pobrać ją można tylko dzisiaj.

15 Minute WorkoutTo już ten czas, gdy skończyły się zimowe argumenty kaloryczne i trzeba zadbać o formę. Sposobów aby zrzucić kilka kilogramów i wzmocnić mięśnie są setki, jeśli nie tysiące. My proponujemy szybkie, 15-minutowe ćwiczenia wraz z cyfrowym asystentem w telefonie. Aplikacja wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego, ale już po jednym treningu wszystko staje się jasne.

Regularna cena aplikacji to 14,99 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem (jeszcze przez 7 dni).

Round CornersByło już coś dla osób, które męczą się z zakrzywionymi bokami ekranów, a teraz dodatek bardziej stylistyczny. Smartfony Xiaomi Mi Mix, LG G6 i ostatnie Galaxy S8 oraz S8+ wparowały na rynek z wyświetlaczami o zadziornie zaokrąglonych narożnikach ekranu. Jak się okazuje, nie musimy jednak biec do sklepu i oddawać ciężko zarobione pieniądze dla tego efektu. Wystarczy zainstalować aplikację Round Corners, która nawet pozwala ustalić, które z aplikacji mają taki efekt uzyskać. Jakby tego było mało, nic nie stoi na przeszkodzie by zamiast zwyczajnej czerni, zastosować jedną z 40 efektownych skórek.Regularna cena aplikacji to 3,79 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

ConversationsStarsi użytkownicy Internetu, którzy nie wychowali się na Facebooku, Snapchacie i WhatsAppie, z pewnością pamiętają czym jest Jabber. To otwarty komunikator oparty na protokole XMPP. W jednej desktopowej aplikacji można było zamknąć potężną listę komunikatorów, od Gadu-Gadu przez IRC po Messengera. Dla miłośników prostej, szyfrowanej komunikacji powstała na podwalinach Jabbera aplikacja Conversations, działająca zarówno na smartfonach, jak i na tabletach. Jeśli macie już dosyć komercyjnych komunikatorów, być może ta aplikacja spełni Wasze oczekiwania.

Regularna cena aplikacji to 10,99 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Blue Light Filter ProBlue Light Filter Pro to kolejny z programów, który zarządza ekranem naszego smartfonmu czy tabletu. Jego podstawowym zadaniem jest ochrona naszych oczu i rytmu snu. Niewielka aplikacja redukuje ilość emitowanego światła niebieskiego, co powoduje mniejsze męczenie się oczu i ułatwia późniejsze zasypianie. Jeśli w Twoim telefonie zabrakło tej funkcji w standardzie, teraz możesz ją z łatwością doinstalować i nawet wskazać, które z aplikacji mają z niej korzystać (np. czytnik ebooków).

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Star Wars Pinball 5Propozycje czysto rozrywkowe zaczynamy od pełnego jasnej strony mocy pinballa (choć i tej ciemnej nie zabrakło). Pomijając nawet znaną franczyzę, gra jest jednym z najlepszych flipperów na rynku, dopieszczonym do granic możliwości. Polecamy ją zarówno dla miłośników Gwiezdnych Wojen, jak i wyjadaczom gatunku z metalową kulką w roli głównej.Regularna cena aplikacji to 9,69 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem (zostało 6 dni).

Block Tank Wars 2 PremiumModa na czołgi w świecie PC szybko przewędrowała na urządzenia mobilne. Block Tank Wars 2 oferuje 72 misje na jednego gracza, 7 typów czołgów, możliwość rozbudowy uzbrojenia i rozwoju umiejętności. Wersja premium gry pozbawiona została jakichkolwiek reklam, by gracze mogli oddać się samej przyjemności wystrzałowych potyczek.

Regularna cena aplikacji to 2,29 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Labyrinth GameNie chcecie skupiać się na skomplikowanym sterowaniu, a jednocześnie macie anielską wręcz cierpliwość i doskonałą koordynację ruchów? Zmierzcie się z Labyrinth Game, w której nie ma prostych poziomów. Tych ostatnich jest aż 65 i choć z pozoru niektóre wydają się nie do przejścia, twórcy zapewniają, że to jednak możliwe. Dla urozmaicenie rozrywki możemy wybrać jedną z 15 kulek, plansze są efektownie animowane, a realistyczne odwzorowanie fizyki nie pozwala na oszukiwanie.Regularna cena aplikacji to 9,69 zł, za darmo pobierzecie ją pod tylko dzisiaj.

Rogue SagaRogue Saga to osadzona w mrocznych lochach turowa gra RPG, o grafice kojarzącej się nieco z Minecraftem. W grze czeka na nas stały rozwój wybranej postaci, losowo generowane plansze i ogrom klas przedmiotów, które będziemy po drodze gromadzić. Rozpikselowana grafika budzić może nostalgię, a muzyka wyrwana z 8-bitowej konsoli - irytację.Regularna cena aplikacji to 8,49 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu