DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 75 zł

17.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 20800

Ważne 5

2

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 75 zł.Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 75 zł.

edjing PRO - mikser dla DJ-ówProfesjonalna aplikacja dla DJ-ów na smartphony i tablety z systemem Android. Zawiera odblokowane wszystkie efekty, bez reklam i ukrytych kosztów. edjing Pro ma nowy system dźwiękowy edjing, który powstał po pięciu latach rozwoju i badań.

<: F3119 :>

Regularna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Equalizer ProPopraw dźwięki w swoim urządzeniu z Androidem przy pomocy 10-pasmowego korektora graficznego. Equalizer Pro pozwala skonfigurować głośność efektów dźwiękowych, abyś mógł w jak największym stopniu cieszyć się podczas słuchania muzyki. W przeciwieństwie do systemowych rozwiązań Androida, Equalizer Pro działa globalnie.

Regularna cena aplikacji to 9,06 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Simple for Facebook ProSimple for Facebook Pro to nakładka na mobilnego Facebooka, która pozwala rozmawiać ze znajomymi bez konieczności instalowania aplikacji Facebook Messenger. Program zawiera kilka kolorowych tematów, daje też możliwość blokowania postów reklamowych i wiele więcej.

Regularna cena aplikacji to 6,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Perfectly ClearPerfectly Clear został zaprojektowany po to, by pomóc każdemu zdjęciu wyglądać jak najlepiej bez nadmiaru pracy.
Jest wiele możliwości, jeśli chodzi o aplikacje fotograficzne. Jednak większość z nich jest zbyt skomplikowana, czasochłonna albo pogarsza jakość zdjęć. Perfectly Clear to nie jest zwyczajny edytor. Perfectly Clear łączy potężne narzędzia edycyjne w łatwych do użycia pakietach, przydatnych zarówno profesjonalnym fotografom, jak i tym początkującym.

<: F3121 :>

Regularna cena aplikacji to 14,99zł. Aplikację można pobrać za 0,50 zł pod tym adresem. Wiemy, że miało być za darmo, ale uznaliśmy, że w tym przypadku można zrobić mały wyjątek.

CubesCubes to prosta i wciągająca gra logiczna. Celem jest utworzenie i wypełnienie wzoru przy pomocy ruchomych kostek. Początkowe poziomy gry są łatwe, więc można szybko opanować zasady. Później będzie coraz trudniej.

<: F3120 :>

Regularna cena gry to 5,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Biome Survival Online War PROZnajdź swoją broń do bitwy w starciu biomów. Przetrwaj na wyspie, odnajdź pakiety broni, uważaj na wrogów. Walcz o swoje życie i pokonaj innych ocalałych.

Regularna cena gry to 2,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

ZengeZenge to relaksująca gra logiczna opowiadająca historię Eona, przy pomocy pięknych obrazów i dźwięków. Gra ma być przyjemnym doznaniem dającym radość z układania kolejnych puzzli, dlatego jest pozbawiona tekstu, gwiazdek, liczników ruchu, ograniczeń czasowych, zakupów, czy innych odwracających uwagę od gry przeszkadzajek. Tylko czysty gameplay, akcentowany wspaniałą oprawą graficzną i dźwiękową.

<: F3033 :>

Regularna cena gry to 2,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

A Dark Room (R)Obudź się. Głowa pulsuje. Obraz się rozmywa. Zapal ogień.

Regularna cena gry to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

13 DAYS OF LIFEPo wyjściu z rodzinnego miasta, zamknięty w sobie po śmierci rodziców, Mark przeniósł się do małego miasteczka Sallen, gdzie chce rozpocząć nowe życie...

<: F3122 :>

Regularna cena gry to 1,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się