DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł

20.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 10416

Ważne 14

8

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.

Survival Online GO to gra online, która toczy się w zielonych krainach. Zadaniem gracza jest ich eksploracja, polowanie na zwierzęta, zdobywanie żywności oraz minerałów. Do rozgrywki możemy zaprosić znajomych i wspólnie rozwijać postacie, budować schronienia i kompletować rynsztunek. Możemy także zaatakować innego gracza i rozpętać prawdziwą wojnę. W tej wersji gry otrzymujemy całkowicie odblokowany ekwipunek, 5 rangę na arenie, całkowity brak reklam oraz pakiet zasobów bonusowych - 100 sztuk drewna, kamienia i metalu. Regularna cena gry wynosi 36,99 złotych. Promocja kończy się za 7 dni.UltraWeather Pro: Forecast&Maps to aplikacja pogodowa oferująca 10-dniowe prognozy pogody dla zadanej lokalizacji. Regularna cena aplikacji wynosi 9,79 złotych. Promocja kończy się za 2 dni.Digital Dashboard GPS Pro to aplikacja która w oparciu o GPS pokazuje dane o przebytej trasie, oferuje zapamiętywanie tras, śledzenie na mapie oraz śledzenie trasy jazdy rowerem i samochodem. Regularna cena aplikacji to 2,99 złotych. Promocja kończy się za 6 dni.Zobacz: Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu