DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł

20.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9938

Ważne 14

8

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.

Survival Online GO to gra online, która toczy się w zielonych krainach. Zadaniem gracza jest ich eksploracja, polowanie na zwierzęta, zdobywanie żywności oraz minerałów. Do rozgrywki możemy zaprosić znajomych i wspólnie rozwijać postacie, budować schronienia i kompletować rynsztunek. Możemy także zaatakować innego gracza i rozpętać prawdziwą wojnę. W tej wersji gry otrzymujemy całkowicie odblokowany ekwipunek, 5 rangę na arenie, całkowity brak reklam oraz pakiet zasobów bonusowych - 100 sztuk drewna, kamienia i metalu. Regularna cena gry wynosi 36,99 złotych. Promocja kończy się za 7 dni.

<: F3070 :>

UltraWeather Pro: Forecast&Maps to aplikacja pogodowa oferująca 10-dniowe prognozy pogody dla zadanej lokalizacji. Regularna cena aplikacji wynosi 9,79 złotych. Promocja kończy się za 2 dni.



Digital Dashboard GPS Pro to aplikacja która w oparciu o GPS pokazuje dane o przebytej trasie, oferuje zapamiętywanie tras, śledzenie na mapie oraz śledzenie trasy jazdy rowerem i samochodem. Regularna cena aplikacji to 2,99 złotych. Promocja kończy się za 6 dni.



Zobacz: Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~gabriel
0

2017-04-25 18:52:13

Zawsze moze to sie skonczyc, listy wroca i bedzie spokoj

Odpowiedz

19. ~
0

2017-04-22 20:40:52

Sory, ale 3 zł to nawet wstyd nie dać programiście...

Odpowiedz

18. AbrahaM
0

2017-04-21 18:45:35

część dalsza z 17: dla zainteresowanych mogę zrobić zrzut z ekranu dokumentujący wyliczankę. Tak czy inaczej, jak dla mnie, to jest dużo za dużo jak dla aplikacji meteorologicznej...

Odpowiedz

17. AbrahaM
0

2017-04-21 18:43:34

@14: W/g tego, co strona www (nie mówię o telefonie, mowie o opisie aplikacji) podaje, to ta pogoda domaga się: Tożsamość: znajdowanie kont na urządzeniu; Kalendarz: odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi, dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela; Kontaktyznajdowanie kont na urządzeniu; Lokalizacja: przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci), dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci); Telefon: odczytywanie stanu i informacji o telefonie; Zdjęcia, multimedia i pliki:odczytywanie zawartości pamięci USB, modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB; Pamięć: odczytywanie zawartości pamięci USB, modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB; Informacje o połączeniu Wi-Fi: wyświetlanie połączeń Wi-Fi; Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniach: odczytywanie stanu i informacji o telefonie; Inne: odbieranie danych z internetu, wyświetlanie połączeń sieciowych, parowanie z urządzeniami Bluetooth, dostęp do ustawień Bluetooth, łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi, pełny dostęp do sieci, uruchamianie podczas włączania urządzenia, używanie kont na urządzeniu, zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odpowiedz

0

2017-04-21 14:47:55

@6 Przelew na telefon... po to bankowi kontakty.

Odpowiedz

15. ~
0

2017-04-21 13:53:53

na samym końcu jest punkt który mówi że ona może w każdej chwili dostać dostęp do wszystkiego co tylko zechce bez zgody i powiadomienia użytkownika.

Odpowiedz

14. ~
0

2017-04-21 12:42:53

AbrahaM, mnie zapytala tylko odstep do &quot;dysku&quot; i do lokalizacji. Android 7, Xperia X Compact. Na lokalizacje sie zgodzilem, tak czy ianczej apka przetrwala jakies 3 minuty. Do Android Weather nie ma porownania.

Odpowiedz

13. AbrahaM
0

2017-04-21 12:24:17

@10: No to dalej, a dostęp do BT, WiFi to po co? z całym szacunkiem, ale ta apka włącza u mnie &quot;sygnały ostrzegawcze&quot;. Jakby autorzy logicznie uzasadnili, że to i to jest potrzebne aby zrealizować taką to a taką funkcję, to być może bym to zaakceptował, ale w obecnym stanie darze ją daleko posunięta nieufnością.

Odpowiedz

12. ~~~
0

2017-04-21 11:50:07

Pogoda zaszyta w systemie. Bez sensu.

Odpowiedz

11. wrixas
0

2017-04-21 11:44:56

Mnie coraz bardziej podoba się cykl o aplikacjach. Wczoraj pobrałem tę pogodę. Jest bardzo fajna. Dzięki!

Odpowiedz

10. ~boncio
0

2017-04-21 11:20:13

Dostęp pogody do kalendarza jest uzasadniony tym, żeby pokazywać w kalendarzu prognozę na kilka dni do przodu, jak np. w S7/S7edge. Oczywiście nie każdy musi chcieć.Natomiast kontakty to nie wiem po co, zeby wysłać info? ;)

Odpowiedz

9. AbrahaM
0

2017-04-21 10:00:22

@7: Widzę że nie sprawdziłeś pogody o której jest mowa. Więc by była jasność: nie piszę o logicznej chęci dostępu do lokalizacji czy nieco naciąganej chęci dostępu do &quot;dysku&quot;, lecz o tym, że ta pogoda domaga się dostępu do kalendarza, kontaktów i jeszcze paru innych rzeczy, które nie powinny jej być wcale potrzebne! Uprawnienia można kontrolować, a owszem, tylko nie w każdej wersji androida jest to możliwe bez roota, a ten nie każdy użytkownik może potrafić / móc / chcieć przeprowadzić.

Odpowiedz

8. ~pisk
1

2017-04-21 09:38:06

@6po to, żeby wysłać przelew na telefon.Mniej paranoi pls (przynajmniej w przypadku aplikacji bankowych).

Odpowiedz

7. ~
0

2017-04-21 07:58:20

3. Pogoda się domaga dostępu do lokalizacji co jest niezbędne jeśli chcesz mieć aktualną pogodę w miejscu w którym akurat przebywasz i dostępu do mediów/plików na co się zgadzać nie musisz. Tak czy inaczej akurat ta apka jest słaba. Widgetu nie da się skonfigurować, a sama prognoza jest mocno niedokladna.

Odpowiedz

6. mikkel
0

2017-04-21 06:59:27

Uprawnienia zawsze można poblokować.Ja tak zrobiłem ze wszystkimi aplikacjami w moim telefonie. Zostawiłem tylke te które rzeczywiście są potrzebne.Ale poco aplikacji bankowej dostęp do moich kontaktów? Żeby ich spamować?

Odpowiedz