DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 200 zł

07.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 14

Ważne 3

2

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 200 zł.Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 200 zł.

Tibetan Bells proTibetan Bells pro to aplikacja przybliżająca nam dwa tradycyjne tybetańskie instrumenty - dzwony i "śpiewające" miski. Wsłuchiwanie się w ich dźwięki relaksuje.

Regularna cena aplikacji to 4,15 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Cambi CameraCambi Camera to aplikacja fotograficzna pozwalająca robić zdjęcia w stylu fine-art. Program zawiera około 130 filtrów oraz wiele narzędzi edycyjnych, służących do modyfikowania nowych zdjęć oraz tych z naszej galerii.

Regularna cena aplikacji to 2,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

IDareTo - Crush Social AnxietyIDareTo to narzędzie samopomocy, którego zadaniem jest pomóc poczuć się bardziej komfortowo w sytuacjach społecznych, dzięki zlecaniu wykonywania określonych zadań. Adresatami IDareTo są ludzie, którzy chcą być bardziej pewni siebie w kontaktach z innymi ludźmi.

<: F3174 :>

Regularna cena aplikacji to 21,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Anime Pose 3DAnime Pose 3D to narzędzie, które pozwala na animowanie postaci 3D z celu poprawy Twoich obrazów. Ma bardzo intuicyjny i prosty interfejs, z opcjami dla początkujących i profesjonalnych artystów.

<: F3175 :>

Regularna cena aplikacji to 8,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Addieren bis 10Prosta i intuicyjna aplikacja dla najmłodszych. Na stronie głównej znajduje się kilka elementów interaktywnych, które pozwalają dziecku odkrywać i eksperymentować z dotykowym interfejsem. Rodzicom daje możliwość analizy odpowiedzi w celu określenia, czy dziecko ma jakieś trudności.

Regularna cena aplikacji to 9,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (wersja niemieckojęzyczna) lub pod tym (wersja rosyjskojęzyczna).

Furry.FM Pro PlayerFurry.FM Pro Player to aplikacja pozwalająca słuchać radia Furry.FM, ale także dająca dostęp do sieci społecznościowej związanej z radiem oraz wiele więcej.

Regularna cena aplikacji to 7,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Music Translator (Recognition)Aplikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla muzyków, którzy chcą nagrać swoje muzyczne idee. Pomysł jest zapisywany jako dźwięk oraz reprezentacja wykrytych tonów i akordów w notacji muzycznej. Zapisane pomysły mogą być odtwarzane w dowolnym czasie i można je też otworzyć w dowolnym czasie do dalszej edycji. Program nie potrzebuje dostępu do Internetu.

Regularna cena aplikacji to 3,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Metal Detector PROMetal Detector używa detektora magnetycznego w Twoim urządzeniu w celu pomiaru natężenia pola magnetycznego, czyniąc z telefonu z Androidem wykrywacz metali. Dane są wyświetlane w μT. Naturalne pole magnetyczne to od 25 do 65 μT. Każde wyższe wskazanie może oznaczać obecność metalu w pobliżu. Aplikacja dobrze wykrywa metale ferromagnetyczne, takie jak żelazo. Nie wykrywa metali takich jak aluminium. Zasięg działania detektora wynosi do 15 cm.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Cutie Monsters HDCutie Monsters to prosta aplikacja zaprojektowana specjalnie dla potrzeb rozwojowych małych dzieci i przedszkolaków. Proste puzzle wraz z interaktywnymi liczydłami pomogą dzieciom w nauce liczenia.

Regularna cena aplikacji to 17,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Volume PlusVolume Plus to aplikacja, która umieszcza przyciski głośności w centrum powiadomień. Przydaje się szczególnie wtedy, gdy mamy uszkodzone fizyczne przyciski głośności albo ich używanie jest utrudnione, na przykład przez pokrowiec.

Regularna cena aplikacji to 4,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Flashlight PRORozbudowana aplikacja latarki.

Regularna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Vibration Meter PROVibration Meter mierzy drgania za pomocą czujników urządzenia, na wszystkich 3 osiach: X, Y, Z i pokazuje odniesienie do stosowanej w klasyfikacji trzęsień ziemi przy pomocy międzynarodowej skali intensywności Mercalliego. Vibration Meter można nazwać sejsmografem lub sejsmometrem, stosowanym do pomiaru aktywności sejsmicznej.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

FourInOne Video SelfieAplikacja służy do połączenia w jedną całość czterech kawałków wideo nagranych oddzielnie. Są one składane razem i odtwarzane równocześnie.

Regularna cena aplikacji to 9,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

QR Code Reader PROQR Code Reader może czytać wszystkie powszechnie stosowane rodzaje kodów QR lub kodów kreskowych, takich jak ISBN, EAN, UPC i wiele innych. QR Code Reader może czytać różne rodzaje informacji z kodów QR, takie jak tekst, adresy URL, kontakty, informacje z kalendarza, e-mail, lokalizacjia, Wi-Fi i wiele innych.

Regularna cena aplikacji to 14,95 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Orb SmashGra polegająca na dopasowaniu "Orbsów" z góry, do tych na dole w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Regularna cena gry to 4,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Terror Cave HDTerror Cave to gra VR utrzymana w klimacie horroru. W grze przemierzymy znane z lunaparków tunele i jaskinie oraz inne miejsca, gdzie spotkamy stwory, których zadaniem jest jak najmocniej nas wystraszyć.

Regularna cena gry to 5,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dungeon999W grze przemierzysz 999 poziomów lochów pełnych walecznych Slime'ów z wojownikiem Jackiem, Czarnowłosym i magikiem Rosem. Trenuj swoją postać, odkrywaj nowe magie i wykorzystaj wiele innych elementów, aby dostać się na 999-ty poziom piętrze i znaleźć przyczynę buntu Slime'ów.

<: F3053 :>

Regularna cena gry to 4,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Toca Lab: ElementsToca Lab: Elements to gra edukacyjna, w której zamieniamy się w naukowca i odkrywcę pierwiastków chemicznych. Poprzez zabawę poznajemy lepiej chemiczny świat.

<: F3176 :>

Regularna cena gry to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Photo PuzzlesGra dla dzieci, w której odkryją zwierzęta, krajobrazy, przyrodę i zabytki, a to wszystko dzięki układaniu puzzli. Gra zawiera ponad 100 zdjęć, dzięki którym dzieci nauczą się rozróżniania zwierząt, kwiatów, miejsc i zabytków, a także poprawią swoją pamięć i koncentrację.

Regularna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Sorcery!Sorcery! to interaktywna gra przygodowa. Aplikacja korzysta z technologii inklewriter, aby opowiedzieć Twoją podróż w czasie rzeczywistym, kształtując historię wokół Twoich wyborów. Sam tekst zmienia się w zależności od sposobu gry i tego, co robisz, a podczas walki akcja opisana jest na bieżąco w oparciu o to, jak grasz.Regularna cena gry to 21,60 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy