DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 161 zł

27.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 79

Ważne 4

2

Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 161 zł.Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 161 zł.

MSafe - ProAplikacja MSafe służy do bezpiecznego przechowywania haseł dostępu do serwisów internetowych. Te poufne dane możemy zapisać w jeden z trzech sposobów: w pamięci urządzenia, w postaci pliku PDF z kodem QR lub w tagu NFC. Dostęp do aplikacji jest chroniony hasłem, które ustalamy przy pierwszym uruchomieniu programu.

Regularna cena aplikacji to 2,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Quick App Lock Pro - protects your privacyZadaniem Quick App Lock Pro jest szybkie zablokowanie telefonu, poprzez przejście do ekranu blokady w momencie próby uruchomienia aplikacji, którą zdecydujemy się chronić. Ma to zabezpieczyć nasze dane przechowywane w tych aplikacjach przed dostępem osób, którym dajemy nasz telefon w jakimkolwiek celu. Oczywiście, aby zabezpieczenie działało efektywnie, musimy mieć ustawione odpowiednie zabezpieczenie całego telefonu.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR Video Player : Lightest VR player in the marketVR Video Player to odtwarzacz wideo, który pozwala oglądać filmy zarówno w 2D, jak i przy użyciu okularów VR - w tym trybie wymagany jest żyroskop w telefonie.

Regularna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

3D Stonehenge Pro lwp3D Stonehenge Pro lwp to animowana tapeta 3D, która udekoruje pulpit oraz ekran blokady naszego urządzenia z Androidem widokami na słynne głazy w Stonehenge. Zainstalowaliśmy to na testowym telefonie i możemy polecić, bo wygląda bardzo dobrze.

<: F3370 :>

Regularna cena aplikacji to 6,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Alien Jungle 3D Live WallpaperJeszcze jedna animowana tapeta, tym razem z obrazami z dżungli.

<: F3371 :>

Regularna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Chrooma Float Live WallpaperTrzecia i ostatnia żywa tapeta, tym razem utrzymana w zupełnie innym klimacie.

Regularna cena aplikacji to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Power TorchPower Torch, która umożliwia uruchomienie lampy doświetlającej LED w roli latarki przy użyciu przycisku zasilania.

Regularna cena aplikacji to 6,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Flashlight PROJeszcze jedna aplikacja do obsługi latarki w telefonie z Androidem. Pozwala ona dodatkowo na wysyłanie sygnału SOS oraz pokazuje stan naładowania akumulatora.

Regularna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

DoorSec Quick Door SecurityDoorSec Quick Door Security to aplikacja, która pozwoli wykorzystać stary telefon z Androidem do zabezpieczenia drzwi w naszym domu. Wystarczy zainstalować na nim ten program i przyczepić telefon na przykład do drzwi. Nieautoryzowane otwarcie drzwi spowoduje uruchomienia alarmu. Jeśli chcemy go rozbroić, musimy albo podać kod PIN uzyskany przy uzbrajaniu larmu, albo zadzwonić na ten telefon z ustalonego, bezpiecznego numeru.

Regularna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Golden Marble Theme for XperiaCiekawy wizualnie temat przeznaczony dla smartfonów Sony Xperia z Androidem KitKat lub nowszym, przy czym do działania niektórych efektów wymagany jest co najmniej Android 6.0.

Regularna cena aplikacji to 6,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Skaner Kodów QR/Kreskowych PROSkaner Kodów QR i Kreskowych może zeskanować i przeczytać wszystkie typy kodów QR/kreskowych, włącznie z tekstem, url, ISBN, linkiem do produktu, kalendarzem, e-mailem, lokalizacją, Wi-Fi i wieloma innymi formatami. Po zeskanowaniu i automatycznym rozkodowaniu użytkownik otrzymuje stosowne opcje do każdego typu kodu QR lub kreskowego i może podjąć pożądane działanie. Można nawet używać Skanera Kodów QR i Kreskowych do skanowania kuponów/kodów kuponowych, aby otrzymywać zniżki i oszczędzać pieniądze.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Game Studio Tycoon 2Game Studio Tycoon 2 to gra, w której wcielamy się w dewelopera gier i rozwijamy swoje gamingowe imperium.

Regularna cena gry to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Survival Online GOSurvival Online GO to gra, w której cała akcja rozgrywa się na odległym lądzie, pełnym zieleni. Tym razem nie musisz być tam sam. Zaproś znajomych i przeżyj przygody razem. Zbadaj wyspę, polowanie na dzikie zwierzęta, zbieraj zasoby i żywność. Twórz bronie i zbroje oraz zbuduj bezpieczne schronienie dla siebie i swoich przyjaciół. Możesz też zaatakować teren należący do kogoś innego i zacząć prawdziwą wojnę.

<: F3070 :>

Regularna cena gry to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Buff Knight Advanced - Retro RPG RunnerBuff Knight Advanced to utrzymana w stylu retro gra RPG, która pozwoli nam zabić nudę w długie jesienne wieczory.

<: F3158 :>

Regularna cena gry to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Tom Holownik z Miasta Samochodów - Mini MangoPrzygodowa gra dla najmłodszych. Przeżyj przygodę z Tomem Holownikiem i pomóż jego przyjaciołom! Najpierw wybierz co chcesz robić. Pojeździć po Mieście Samochodów? Odwiedzić Garaż Toma? Gdziekolwiek pojedziesz czekają cię super mini gry!Regularna cena gry to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Teach Your Monster to Read - Phonics and ReadingTeach Your Monster to Read to gra edukacyjna dla dzieci, którą można wykorzystać między innymi do nauki języka angielskiego.

Regularna cena gry to 23,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się