DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 140 zł

10.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 20688

Ważne 3

2

Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 140 zł.Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 140 zł.

Millimeter Pro ruler on screen

<: F3270 :>

Millimeter pro to aplikacja służąca do mierzenia wielkości przedmiotów umieszczonych na ekranie telefonu z systemem Android. Przy użyciu programu zmierzymy także kąty. Aplikacja zawiera spore możliwości i dużą dokładność pomiarów.

Regularna cena aplikacji to 6,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Battery Saver: ZEMB FullBattery Saver: ZEMB Full to aplikacja, która pozwala zmniejszyć zużycie akumulatora poprzez zarządzanie połączeniami transmisji danych za pomocą inteligentnego algorytmu. Wystarczy zainstalować tę aplikację i aktywować usługę, aby uzyskać dłuższą pracę telefonu na baterii bez skomplikowanych ustawień.

Regularna cena aplikacji to 6,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

King Kaan HD Icon PackKing Kaan HD Icon Pack to zestaw oryginalnych ikon, którymi możemy zindywidualizować wygląd naszego urządzenia z Androidem. Pakiet zawiera ponad 3800 ikon w wysokiej rozdzielczości, które są kompatybilne z wieloma popularnymi launcherami.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Solar Walk 2 - Spacecraft 3D & Space Exploration

<: F3276 :>

Solar Walk 2 - Spacecraft 3D & Space Exploration jest potężną encyklopedią Układu Słonecznego. Aplikacja prezentuje modele 3D naszego układu, przestrzeni, gwiazd, planet, księżyców i innych ciał niebieskich. Mamy tu też kalendarz, z którego możemy się wiele dowiedzieć o ważnych wydarzeniach z historii eksploracji kosmosu, czytać ciekawostki astronomiczne, odkrywać planety Układu Słonecznego oraz w czasie rzeczywistym obserwować modele 3D statków kosmicznych, a nawet śledzić je w realnym działaniu.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Currency Converter Easily+

<: F3278 :>

Currency Converter Easily+ to przelicznik walut napędzany przez Google, z codziennymi aktualizacjami kursów.

Regularna cena aplikacji to 4,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Zombies!!! Board Game

<: F3271 :>

W celu uniknięcia stale rozwijających się hord zombie, gracze muszą użyć kombinacji sprytu i szybkości, by być pierwszymi na lądowisku i zapewnić sobie ucieczkę. Jedynym problemem jest to, że zombie są wszędzie, a do tego wydają się być bardzo głodne. Nie trzeba się jednak z nimi mierzyć w pojedynkę. Grać możemy w maksymalnie 4 osoby, możemy też dobrać jednego z elektronicznych towarzyszy spośród 10 różnych postaci, każda z unikalnym stylu gry.

Regularna cena gry to 9,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

No Gravity - Space Combat Adventure

<: F3272 :>

W odległej przyszłości, tysiące kolonii rozległego imperium jest atakowanych przez tajemniczą, nieznaną chorobę, która dotyka ludzkich umysłów. Dotychczas byłeś w stanie zachować zdrowie, ale nie wiadomo, jak długo to potrwa. Jako jeden z niewielu ocalałych z tej oszałamiającej zarazy masz jedno zadanie: znaleźć i zniszczyć wroga, który wywołał to szaleństwo. Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie nadziei dla Twojej planety i jej mieszkańców. Czy jesteś przygotowany na walkę w 31 misjach i zniszczenie haniebnego wroga?

Regularna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Brotherhood of Violence

<: F3273 :>

Jesteś byłym członkiem elitarnego bractwa zabójców. Problemem jest to, że w tym braterstwie nie ma czegoś takiego jak "były" członek. Chcąc Cię sprowadzić z powrotem, Big Boss porywa Twojego brata. Teraz musisz iść drogą wojownika, aby go odnaleźć i sprowadzić żywego do domu.

Regularna cena gry to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Kosmik Revenge - Retro Arcade Shoot 'Em Up

<: F3274 :>

Kosmik Revenge - Retro Arcade Shoot 'Em Up to gra zręcznościowa wzorowana na niezapomnianych tytułach ze starych konsol do grania. Naszym zadaniem jest pokonać wrogów, rozwinąć swój statek i nie dać się zestrzelić.

Regularna cena gry to 5,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Iron Fist Boxing

<: F3275 :>

Iron Fist Boxing to gra sportowa, w której zamieniamy się w zawodnika biorącego udział w zawodach MMA. Przeciwnicy z czasem będą coraz trudniejsi. Czy zdołamy ich wszystkich pokonać?

Regularna cena gry to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

MapMaster - Geography gameMapMaster jest grą edukacyjną, dzięki której możemy poćwiczyć geografię. Musimy wskazać, gdzie naszym zadaniem leżą stolice wskazanych państw lub stanów USA, a także góry i znane miejsca w krajach całego świata. Zlokalizuj kraje, stany, rzeki, jeziora, łańcuchy górskie i wyspy tak szybko, jak to możliwe. Zmierz się z przyjaciółmi i rodziną w niestandardowej grze, gdzie można się zmierzyć nawet w 10 graczy na tym samym urządzeniu.

Regularna cena gry to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Linia

<: F3034 :>

Linia jest kolorową grą logiczną, która łączy odprężającą atmosferę z wyzwaniami topiącymi mózg. W Linii należy tworzyć sekwencje kolorów śledząc linię łączącą kolorowe kształty. Brzmi dość łatwo, prawda? Nie do końca.

Regularna cena gry to 8,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Football League ChallengerFootball League Challenger to gra sportowa, w której zamieniamy się w menadżera piłkarskiego. Musimy stworzyć mocną drużynę, która będzie wygrywać dla nas mecze i powiększać nasz stan posiadania.

Regularna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dinosaur Safari ProDinosaur Safari Pro to powrót do jurajskiego świata dinozaurów. Wcielamy się tu w odkrywcę poznającego wiele gatunków tych wielkich gadów, które kiedyś stąpały po Ziemi, a także w myśliwego.

Regularna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~szc
1

2017-08-13 12:42:40

nie tyle warte ale tyle za nie chcą - to raz.dwa - po co programom nie mającym nic wspólnego z aparatem, kontaktami, sms-ami it itd - dostęp do nich ???chyba tylko po to by wykradać dane.dziekuje nie pobieram jesli nie muszę

Odpowiedz

9. ~Goliat
0

2017-08-12 23:08:01

Aktualizacja:Przelicznik walut płatny.

Odpowiedz

8. ~Goliat
0

2017-08-12 23:07:59

Aktualizacja:Przelicznik walut płatny.

Odpowiedz

7. bornyn
0

2017-08-11 13:08:18

znowu tak se, przelicznik walut może sprawdze, chociaż testowałem już sporo i mi najlepiej podchodzi Flip - też za darmo, prosty, duże guziki, możma na szybko coś przeliczyć

Odpowiedz

6. ~jack78
0

2017-08-11 12:58:11

Myślę że Solar Walk 2 jest godna uwagi, ja pobrałem tylko tę.

Odpowiedz

5. ~
0

2017-08-11 12:31:19

Słabo. W życiu bym za to nie zapłacił.

Odpowiedz

4. ~app
0

2017-08-11 11:32:20

wow nic dziwnego że za darmo tego syfu nawet za darmo nie chce

Odpowiedz

3. ~.
0

2017-08-11 09:53:02

Serio... Fajnie jest wiedzieć o jakichś ciekawych przecenach, ale takiego syfu to jednak nie reklamujcie...

Odpowiedz

2. ~$PAGF
0

2017-08-11 03:06:53

#PAGF i masz to samo codziennie

Odpowiedz