DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 137 zł

24.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 32

Ważne 5

2

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 137 zł.Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 137 zł.

Astrolapp Planets and Sky MapAstrolapp pokazuje ścieżki obiektów naszego Układu Słonecznego na niebie, w tym orbitę Słońca, Księżyca i planet, w stylu astrolabety średniowiecznej. Oprócz Układu Słonecznego, mapa nieba Astrolappa pokazuje 9096 najjaśniejszych gwiazd i 48 konstelacji Ptolemeusza. Dzięki temu Astrolapp to dobre narzędzie do planowania następnych obserwacji astronomicznej lub jako towarzysz do wieczornego patrzenia w gwiazdy. Dla komfortu używania, aplikacja oferuje kolorowy tryb dzienny oraz tryb nocny, w którym dominuje kolor czerwony na czarnym tle.

Regularna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Car-Bluetooth-ActivatorCar-Bluetooth-Activator aktywuje lub deaktywuje Bluetooth w Twoim smartfonie. Aplikacja przydać się może użytkownikom zestawu głośnomówiącego w samochodzie, sprawiając, że łączność Bluetooth aktywuje się podczas jazdy i wyłącza się, gdy wysiądziesz z auta, oszczędzając w ten sposób energię akumulatora.

Regularna cena aplikacji to 3,30 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Supreme Icon PackZestaw ikon, które możesz wstawić do jednego z ponad 30 różnych launcherów: Nova, GO, Sony, Mini, Holo, L, Apex, Action Launcher 3, Arrow, Atom, Aviate, Cyanogen, Epic, EverythingMe, Hola, Inspire, KK, Lucid, Nemus, Next, Nine, Smart, Solo, TSF, Themer, LG Home, CM Theme Engine, Unicon and XGELS. Z czasem lista ta zostanie wydłużona. Dodatkowo w aplikacji znajdziesz zestaw ponad 200 tapet.

Regularna cena aplikacji to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

GX S8 Icon PackKolejny zestaw ikon, tym razem dla wszystkich, którym podobają się ikony w Samsungu Galaxy S8. W aplikacji znajdziemy ponad 3700 różnych ikon, których możemy użyć w jednym z wielu kompatybilnych launcherów.

Regularna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Bubble Level PROBubble Level PRO to wygodna w użyciu aplikacja, która zamienia twój smartfon z Androidem w cyfrową poziomicę. Za jej pomocą wyprostujesz wszystko, co nie stoi idealnie pionowo lub nie leży idealnie poziomo. Aplikacja w wersji premium, bez reklam.

Regularna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Gravity Home ProGravity Home to interaktywna tapeta na żywo, która przekształca ekran główny w śmieszny, alternatywny launcher, pozwalający na dodanie ikon ulubionych aplikacji, które reagują na ruch telefonu, odbijając się od siebie i krawędzi pulpitów.

Regularna cena aplikacji to 8,17 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Notifications in bubble ProAplikacja umożliwia udzielanie szybkich odpowiedzi przy użyciu programów WhatsApp, Facebook Messenger, Gmail, Email, SMS, Hangouts i innych aplikacji służących do komunikowania się, bez otwierania ich.

Regularna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Watch Face - SX10Aplikacja zmienia wygląd cyfrowego zegara wyświetlanego na Twoim smartwatchu. Pasuje do zegarków z kwadratowym i okrągłym wyświetlaczem, pracujących pod kontrolą systemu Android Wear OS.

Regularna cena aplikacji to 5,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Watch Face - NEXOJeszcze jedna aplikacja zmieniająca wygląd cyfrowego zegara wyświetlanego na Twoim smartwatchu. Pasuje do zegarków z kwadratowym i okrągłym wyświetlaczem, pracujących pod kontrolą systemu Android Wear OS.

<: F3142 :>

Regularna cena aplikacji to 5,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Speed View GPS ProDzięki aplikacji Speed View GPS możesz śledzić szybkość, odległość, czas, lokalizację, a także zobaczyć czas rozpoczęcia, czas upływający, prędkość średnią i maksymalną, wysokość oraz inne parametry związane z Twoim ruchem i położeniem.

Regularna cena aplikacji to 4,35 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Check Engine. OBD2/ELM327(PRO)Rosyjska aplikacja pozwalająca odkryć, co dolega silnikowi naszego auta, dzięki kodom OBD-II. Wspierane marki samochodów to: VAZ, GAZ, UAZ, Wołga, Volvo, Suzuki, Subaru, Renault, Opel, Nissan, Mazda, Land Rover, Iveco, Hyundai, Great Wall Motors, Ford, Daewoo, Citroen, Chrysler, Chevrolet, BMW, Mercedes, Audi, Skoda, Volkswagen, Honda, Jeep, Kia, Peugeot, SsangYong, Chery, Mitsubishi, Lexus, Toyota. Chociaż opisy błędów są w 80% po rosyjsku, to może to narzędzie się komuś przyda.

Regularna cena aplikacji to 3,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

AceSpeeder3Gra wyścigowa, która przenosi nas w przyszłość, do świata maszyn antygrawitacyjnych. Zaletami gry są piękne obrazy i potężne dźwięki, prosta obsługa, 10 unikalnych pojazdów, 35 różnych tras i 3 tryby rozgrywek.

Regularna cena gry to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Captain CowboyCaptain Cowboy to przygodowa gra platformowa, w której odkrywamy ogromny, ręcznie stworzony świat pełen diamentów do odnalezienia, tajemniczych pokoi do odwiedzenia oraz przyjacielskich Snorkhogów i niebezpiecznych Gnurfami do spotkania. Oddając się przygodzie zwiedzimy podwodne jaskinie i tajną stację kosmiczną, a naszych wrogów zasypiemy skalnymi lawinami.

<: F3139 :>

Regularna cena gry to 5,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR Space: The Last MissionVR Space: The last mission to pierwszoosobowa gra przeznaczona dla okularów VR kompatybilnych z Google Cardboard, wyposażona w nowoczesną grafikę 3D, która sprawia, że stajesz się częścią rozgrywającej się w kosmosie bitwy. W grze wcielamy się w rolę wojownika-weterana, sterującego jedynym ocalałym statkiem kosmicznym z eskadry, który jest ostatnią nadzieją ludzkości.

<: F3032 :>

Regularna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR RunVR Run to najlepsza gra typu Temple Run dla okularów VR. Jest ona w pełni kompatybilna z kartonowymi okularami VR oraz Gear VR. Gra może być użyteczna dla Twojego zdrowia, ponieważ aby ją przejść, musisz skakać, także w prawo i w lewo, by omijać przeszkody.

<: F3140 :>

Regularna cena gry to 9,52 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Laserbreak Pro i Laserbreak 2 ProLaserbreak Pro to gra logiczna, w której musimy odpowiednio pokierować promieniem lasera przy użyciu dostępnych na każdym poziomie przedmiotów, by trafić nim do wyznaczonego celu. Dzięki grze możemy zapomnieć o nudzie, a przy okazji potrenować nasze szare komórki, bo tylko początkowe poziomy są łatwe do przejścia.

<: F3141 :>

Regularna cena każdej z gier to 5,09 zł. Za darmo pobrać je można tu (część pierwsza) i tu (część druga).

Legacy - The Lost PyramidW grze jesteś archeologiem, który wyrusza na przygodę, aby znaleźć drogiego przyjaciela, który zaginął w starożytnej piramidzie. Napotykasz na swojej drodze zagadki i łamigłówki, które musisz rozwiązać, aby przejść do następnego pokoju i, miejmy nadzieję, znaleźć przyjaciela.

Regularna cena gry to 8,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Stay Zen (Ad Free)Przesuwaj palec po ekranie, aby kierować "enzo" przez przeszkody, rozwiązywać zagadki, pokonywać bossów bojowych i pozostać na linii podczas przechodzenia przez osiem etapów i 80 unikalnych poziomów tej epickiej gry przygodowej. Stay Zen wyzwoli umiejętności gry w zupełnie nowy sposób. Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się Zen?Regularna cena gry to 7,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

BabyMagicaBabyMagica to gra z kolorową grafiką, animowanymi zwierzętami i zabawą dla dzieci. Aplikacja zawiera 3 mini-gry: "Mała wiewiórka", "Szczęśliwe słońce" i "Pociąg dla zwierząt", w których gracz pomaga wiewiórce zbierać orzechy i grzyby, gra ze słońcem i puszystymi chmurami, a także jeździ pociągiem dla zwierząt.

Regularna cena gry to 8,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się