DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 130 zł

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 22485

Aplikacje w sklepie Google'a nie muszą być drogie, szczególnie jeśli śledzicie cykl naszych tekstów o najlepszych promocjach.

Aplikacje w sklepie Google'a nie muszą być drogie, szczególnie jeśli śledzicie cykl naszych tekstów o najlepszych promocjach.

Retrome WallpapersW sklepie Google'a nie brakuje aplikacji z atrakcyjnymi tapetami do smartfonów. Przeważnie jednak te bardziej oryginalne tła wiążą się z wykupieniem płatnego dostępu. Retome Wallpapers to właśnie jedna z tych płatnych aplikacji, której ideą było dostarczenie 253 tapet utrzymanych w klasycznym, wektorowym stylu. Cieszą oko, doskonale skalują się do każdej wielkości ekranu (mają rozdzielczość 3K), a teraz dostępne są za darmo, zamiast za 3,99 zł.

Aplikację pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Clipboard ProSmartfony wreszcie stają się stabilnymi urządzeniami. Na tyle pewnymi, by powierzyć im nie tylko mobilną rozrywkę, ale i uczynić je cyfrowym narzędziem pracy. Być może to jest właśnie ten moment, by zamienić swoją podkładkę do zapisywania notatek na smartfon? Z pomocą przyjdzie Clipboard Pro, który oferuje tworzenie notatek w pływającym ponad aplikacjami okienku. Do tej pory licencja kosztowała 12,99 zł.

Aplikację pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Rotation Control ProChociaż automatyczna rotacja obrazu na ekranie telefonu zwykle zdaje egzamin, to jednak wedle uznania producenta telefonu/tabletu ma ona zwykle pewne ograniczenia. W smartfonach np. niezwykle rzadko można oglądać pulpit w układzie poziomym, a szereg aplikacji uparcie "broni się" ustaloną na stałe orientacją ekranu. Jeśli te ograniczenia nie odpowiadają Wam, lekiem może okazać się Rotation Control Pro. Z jego pomocą zarówno możemy korzystać z poziomego układu pulpitu, jak i wymusić zmianę orientacji obrazu w grach i aplikacjach. Co więcej, zmianę trybu możemy błyskawicznie wywołać jednym dotknięciem górnej belki systemowej. To kolejna z aplikacji, które do tej pory kosztowały 12,99 zł.

Aplikację pobierzecie za darmo pod tym adresem.

GPS Speed ProJeśli nie załapaliście się na poprzednią promocję, w której otrzymać można było za darmo aplikację Speed View GPS Pro, to już spieszymy z dostarczeniem alternatywy. Tym razem z 2,99 zł do 0 zł obniżona została cena aplikacji GPS Speed Pro, która pozwala rejestrować w czasie rzeczywistym przebyte trasy, wraz z zapisaniem uzyskiwanych szybkości. Treści prezentowane są w miły dla oka sposób, z szeregiem alternatywnych wyglądów głównego panelu i możliwością udostępniania zapisanych tras.

Aplikację pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Gif Me! Camera ProPatrząc na media społecznościowe łatwo jest odnieść wrażenie, że poczciwe animowane GIF-y przeżywają aktualnie swój drugi renesans. Nie dziwi więc wysyp narzędzi do ich tworzenia. Jednym z takich narzędzi jest Gif Me!, produkcji znanego studia Xnview. Aplikacja pozwala na tworzenie animacji o długości nawet 14 sekund, ma prosty, intuicyjny interfejs, szereg przydatnych filtrów i możliwość nakładania napisów. Uzyskane za jej pomocą GIF-y możemy natychmiast opublikować na Twitterze, Facebooku czy Tumblrze. Cenę obniżono do 0 zł z 6,99 zł.

Aplikację pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Survival Island 2 PROBlisko 43 zł zaoszczędzić możecie pobierając teraz grę Survival Island 2 PRO (pozbawioną reklam i mikropłatności). Jak sugeruje sam tytuł, naszym podstawowym zadaniem będzie przetrwanie na niezbyt przychylnej dla rozbitków wyspie. Oprócz dzikich zwierząt, których mogliśmy się spodziewać, na graczy czyhają też dinozaury. Walka o przetrwanie to jednak nie tylko potyczki z fauną w otwartym świecie gry, ale też zbieranie materiałów do budowy schronienia czy zapewnienie sobie wyżywienia poprzez budową farmy i polowania.Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Motorsport ManagerMenadżery to bardzo popularna kategoria gier sportowych, w której gracz zajmuje się nie tyle bezpośrednim uczestnictwem w wydarzeniu sportowym, co bardziej sprawami organizacji i strategii. W Motorsport Manager stoją przed nami nie tylko wybory elementów bolidów czy zakup nowoczesnych technologii, ale też "polowania" na najlepszych kierowców do teamu, optymalizacja punktów kontroli pojazdów czy szybkie reagowanie na zmiany pogody. Regularna cena gry to 9,89 zł.Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Art Class with Dr. PandaDr. Panda to seria popularnych gier dla najmłodszych graczy, która standardowo kosztuje 11,99 zł za każdy z tytułów. Wyjątkowo, Art Class with Dr. Panda dostępny jest teraz za darmo. Gra oferuje kreskówkową szatę graficzną i wesołą muzykę, pozbawiona jest reklam, mikropłatności i przemocy, a jej głównym celem jest pobudzenie kreatywności maluchów.Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Little Wars 2Kolejna z pozycji to strategia czasu rzeczywistego ulokowana w międzyplanetarnych realiach. Niech nie zwiedzie Was uproszczona grafika, bo po kilku chwilach z grą szare komórki zaczynają pracować na pełnych obrotach. 54 poziomy + generowane losowo, trzy poziomy trudności i elektroniczny soundtrack potrafią zatrzymać przy sobie gracza na długie godziny. Cenę obniżono do 0 zł z 7,79 zł.

Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Ubongo - Puzzle Challenge6,21 zł możecie zaoszczędzić pobierając teraz Ubongo - Puzzle Challenge. To właściwie niekończąca się, łamigłówkowa zabawa, będąca wariacją na temat poczciwego Tetrisa. Na graczy czeka ponad 6000 losowo wygenerowanych poziomów, trzy tryby gry i turnieje z graczami z całego świata.

Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

The Game of LifeThe Game of Life to rodzinna, wieloosobowa gra planszowa, w której nasze pionki czeka ogrom życiowych przygód. Uczymy się, rozwijamy swoją karierę, bierzemy ślub, rodzą się dzieci, a wszystko to utrzymane jest w przyjaznej, wesołej atmosferze nasączonej nutką rywalizacji. Na jednym urządzeniu zagrać możemy nawet w trzy osoby, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przemierzyć poziomy w grze online. Można też nie czekać na etapy specjalne i uruchomić je bezpośrednio z listy mini-gier, w razie gdybyśmy nie mieli czasu na dłuższą rozgrywkę ze znajomymi i rodziną. Regularna cena gry to 10,99 zł.Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.

Exploding KittensJako bonus do tego zestawienia, dodajemy grę Exploding Kittens, która jest tytułem tygodnia w sklepie Google'a. Tytuł można w tym tygodniu pobrać za 0,50 zł zamiast 9,48 zł (nie ujęliśmy go w wyliczeniu). Wielokrotnie nagradzana gra karciana z eksplodującymi kotkami dorobiła się oficjalnej aplikacji mobilnej. Zabawna strategia, która w papierowej wersji rozbiła bank na Kickstarterze, w świecie cyfrowym oferuje rozgrywkę online pomiędzy dwiema do pięciu osób.Grę pobierzecie za 50 gr pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu