DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 100 zł + "bonus"

29.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 33

Ważne 6

2

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 100 zł, a do tego "bonus" (na końcu).Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 100 zł, a do tego "bonus" (na końcu).

KWGT Kustom Widget Pro KeyZ Kustom Widget możesz tworzyć spersonalizowane cyfrowe i analogowe zegary, aktywne widżety map, widżety pogody, widżety z tekstem, wyszukane mierniki baterii lub pamięci, losowo zmieniające się zdjęcia, odtwarzacze muzyki, zegary światowe, widżety astronomiczne i wiele innych. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

<: F3149 :>

Regularna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Digital Dashboard GPS ProAplikacja, która śledzi Twoje położenie i podaje różne informacje o Twoich ruchu, takie jak prędkość, przebytą drogę oraz ślad pokonanej trasy na mapie. Aplikacja zapisuje przebytą trasę w plikach gpx.

Regularna cena aplikacji to 2,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Oriental Garden 3D ProOriental Garden 3D Pro to animowana tapeta na Twój pulpit, zamieniająca go w żywy, orientalny ogród, pełen niesamowitych miejsc, wodospadów, roślin i ptaków. Dostępna jest wersja dzienna i nocna. Aplikacja zoptymalizowana do zajmowania jak najmniejszej ilości zasobów, jest też łagodna dla akumulatora.

<: F3150 :>

Regularna cena aplikacji to 4,62 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

PIXELICIOUS ICON PACKZestaw ikon i tapet inspirowanych smartfonem Google Pixel.

Regularna cena aplikacji to 4,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Prophet Medicine PROZbiór porad prozdrowotnych inspirowanych sunnami proroka Mahometa.

Regularna cena aplikacji to 4,61 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Password SaverPassword Saver to aplikacja służąca do przechowywania w jednym miejscu loginów i haseł, dzięki którym mamy dostęp do różnych serwisów internetowych. Niezbędne narzędzie dla każdego, kto lubi używać trudnych do odgadnięcia, skomplikowanych haseł, ale jednocześnie nie jest w stanie ich wszystkich zapamiętać.

<: F3152 :>

Regularna cena aplikacji to 4,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

eXport-it, UPnP klient/serwereXport-it, UPnP klient/serwer to aplikacja zawierająca serwer HTTP i klienta UPnP. Serwer działa w tle jako usługa, więc można jednocześnie pracować na innej aplikacji. Dystrybuuje on domyślnie wszystkie pliki wideo, zdjęcia, muzykę i książki elektroniczne (w tym .pdf) do klientów lokalnej sieci Wi-Fi. Można go stosować przez standardowych klientów UPnP w sieci Wi-Fi, ale można też użyć ulubionej przeglądarki internetowej, aby mieć dostęp do swoich filmów, muzyki, zdjęć i PDF w sieci Wi-Fi.

Klient UPnP, który jest częścią aplikacji, daje wsparcie dla wszystkich rodzajów plików z Androida, ale jeśli wolisz, możesz użyć VLC, aby odtworzyć pliki wideo lub audio zdalnie poprzez UPnP.

Regularna cena aplikacji to 10,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Christmas 3D Live WallpaperDo świąt jeszcze daleko, ale już warto zadbać o to, by w te szczególne dni mieć odpowiedni wystrój także w telefonie. Christmas 3D Live Wallpaper nam w tym pomoże, dodając pulpitom w naszym urządzeniu z Androidem świątecznego klimatu.

<: F3153 :>

Regularna cena aplikacji to 5,33zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

3D Steampunk Travel Pro lwpJeszcze jedna animowana tapeta 3D na urządzenia z Androidem. Tym razem utrzymana w klimatach podróżniczych.

<: F3154 :>

Regularna cena aplikacji to 5,93 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Battery Saver: ZEMB FullBattery Saver: ZEMB Full to aplikacja, której celem jest zmniejszenie zużycia energii akumulatora, poprzez zarządzanie połączeniami transmisji danych za pomocą inteligentnego algorytmu. Wystarczy zainstalować tę aplikację i aktywować usługę, aby uzyskać dłuższy czas działania telefonu bez skomplikowanych ustawień.

Regularna cena aplikacji to 6,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Ninja KnightNinja Knight to gra będąca połączeniem fantastycznej przygody i akcji. Wcielamy się w tytułowego ninję i przemierzamy świat, omijając coraz zmyślniejsze pułapki i pokonując coraz groźniejszych wrogów.

<: F3151 :>

Regularna cena gry to 2,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Battle Ships io War - ProKolejne wcielenie klasycznej gry w statki, ale z nowymi pomysłami na rozegranie niezliczonych bitew morskich.

Regularna cena gry to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Fortress: DestroyerFortress: Destroyer to gra action-RPG od twórców Bloons TD 5. Tworzysz w niej potężną flotę pancerników i innych okrętów, a następnie walczysz przeciwko marynarce tyranii Blackwater.

Regularna cena gry to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Onirim - Solitaire Card GameOnirim - Solitaire Card Game to gra karciana, w której wcielasz się w Dreamwalkera, zagubionego w tajemniczym labiryncie. Aby się z niego wydostać, trzeba odkryć oniryczne drzwi zanim skończy się czas snu - inaczej zostaniesz uwięziony na zawsze.

Regularna cena gry to 4,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Infinity Dungeon EvolutionInfinity Dungeon Evolution to gra, w której zwiedzamy niekończące się lochy, pokonujemy wrogów oraz zbieramy złoto, przy okazji śmiejąc sie z dowcipnych dialogów i przeżywając niesamowitą historię.

<: F3037 :>

Regularna cena gry to 4,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Bloons Supermonkey 2Niekończące się legiony kolorowych potworków w dziwacznych kształtach i wzorach atakują Małpie Miasteczko i tylko Super Monkey może je zatrzymać. Przygotuj dziesiątki potężnych broni, odblokuj nigdy wcześniej niewidziane Super Monkeys i skorzystaj z kilkudziesięciu bonusów, aby pokonać najeźdźców i zebrać jak najwięcej diamentów.

<: F3157 :>

Regularna cena gry to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Buff Knight Advanced!Przygodowa gra platformowa wykonana w stylu retro, przypominająca czasy 8-bitowej grafiki i dźwięku. Do przejścia jest 12 poziomów, a na końcu każdego z nich czeka potężny boss.

<: F3158 :>

Regularna cena gry to 4,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Na koniec obiecany bonus...

I Am Rich PremiumAplikacja, której jedynym zadaniem jest pokazać innym, że jesteś bogaty.

<: F3155 :>

Regularna cena aplikacji to 1599,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Toilet Simulator PROWirtualna toaleta, którą możesz zabrać wszędzie ze sobą. Z tą aplikacją już nie potrzebujesz prawdziwej toalety.Regularna cena aplikacji to 1599,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się