DAJ CYNK

Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

19.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 20001

Ważne 4

22

W sklepie Google Play pojawiła się niebywała "okazja". Ekskluzywna aplikacja dla wyrafinowanych posiadaczy smartfonów z Androidem została przeceniona z 1600 zł do 0 zł.



W niesamowitej promocji, jeszcze przez 7 dni, można pobrać w Google Play ekskluzywną aplikację wartą aż 1600 zł (bez grosza).

I am rich Premium to sposób na pokazanie wszystkim ludziom, że jest się bogatym. To najdroższa wersja aplikacji.

Po blisko 9 latach cyfrowe bogactwo dostępne jest teraz dla każdego. O aplikacji było głośno już w pierwszym miesiącu od otworzenia Apple App Store. Teraz użytkownicy Androida mogą dostąpić zaszczytu pobrania jej na swoje smartfony.

Wersja premium nie pokazuje już jednak rubinu, będącego symbolem bogactwa w protoplaście aplikacji, lecz bliżej niezidentyfikowanego osobnika z burito i sterty dolarów.

Zobacz: Pierwszy miesiąc, pierwsze nadużycia

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
45. LuiN
0

2017-04-26 10:00:48

@44, amx - ten artykuł do szydera ze sposobu działania sklepów z aplikacjami. Po publikacji u nas, temat podłapały i konkurencyjne portale.

Odpowiedz

44. ~amx
0

2017-04-26 09:53:45

czy ten artykuł to jest ten słynny "powiew świeżości" wprowadzony przez pana redaktora Koale ? jesli tak, to gratulacje ....

Odpowiedz

43. dapter
1

2017-04-20 18:40:03

BEZ SENSU

Odpowiedz

41. loryfer
1

2017-04-20 15:52:57

codziennie nius o darmowej apce w google play. Żeby to jeszcze faktycznie było coś wartego uwagi. quo vadis, telepolisie?

Odpowiedz

40. mikkel
0

2017-04-20 15:29:45

Cała ta akcja z darmowymi aplikacjami była pewnie zaplanowana pod tym kątem.

Odpowiedz

39. ~Philip
1

2017-04-20 13:48:50

Ta wiadomość tak na poważnie, a nie w ramach "pajacyków"?? To najgłupszy news na telepolis od lat!

Odpowiedz

38. adziu82
0

2017-04-20 13:09:17

Chwilę mnie nie było, ale poszedłem do marketu wziąć na ,,kreskę/''/'' chleb dla dzieci, bo głodne..... i jak tak szedłem do tego sklepiku duma mnie rozpierała, jak wyciągnąłem mój ajfon z tą aplikacją.

Odpowiedz

37. adziu82
0

2017-04-20 13:00:55

A tak na marginesie, ja swoje 500+ przeznaczam, nie jak prawdziwy Polak na alkohol, tylko na piwo, piwo to nie alkohol.

Odpowiedz

36. adziu82
0

2017-04-20 12:59:05

@35 czyli masz 4 sztuki pociech :-) albo cztery miesiące zbierałeś.I co im powiedziałeś? Że tata jest bogaty :-)

Odpowiedz

35. Window
0

2017-04-20 12:53:34

A ja wykorzystałem prawie 4 x 500+ :D kappa

Odpowiedz

34. adziu82
0

2017-04-20 12:52:01

@29 dokładnie, ja też się zapożyczyłem u babci, ale Twój problem to nie problem, ja wziąłem także dla żony, a ona tą apkę nie używa, a ja tak się staram lansować.

Odpowiedz