DAJ CYNK

Google Hangouts zastępuje Talk-a

16.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9991

Ważne 5

6

Google postanowił odnowić swój komunikator Talk i zastąpić go przez aplikację Hangouts, która dostępna jest już na smartfony z Androidem, iOS oraz dla komputerowej przeglądarki Chrome.

Google postanowił odnowić swój komunikator Talk i zapewnić możliwość kontaktu między ludźmi na każdej platformie, bez względu na system operacyjny. Talk-a zastępuje aplikacja Hangouts, która dostępna jest już na smartfony z Androide, iOS oraz dla komputerowej przeglądarki Chrome.

Aplikacja skupiać się ma na rozmowach, a nie na konkretnych kontaktach. Lista kontaktów jest oczywiście dostępna na jedno dotknięcie ekranu i będzie sortowana według tego jak często rozmawia się z konkretnym znajomym.

Rozmowy mogą obejmować zarówno tekst, zdjęcia jak i wideo. Każda rozmowa może zamienić się w spotkanie wideo, w którym może wziąć udział do 10 osób. Wszystkie treści będą przechowywane w chmurze, więc będzie można przejrzeć całą historię, na każdym swoim urządzeniu. Oczywiście historię będzie można wyłączyć, a daną konwersację usunąć.

Prowadząc rozmowy wideo na komputerze będzie można używać efektów wizualnych i dźwiękowych, wspólnie oglądać filmy z YouTube, robić zdjęć itp. Z Hangouts będzie można korzystać także bezpośrednio w Gmailu, w miejscu gdzie wcześniej znajdował się czat.

<: F1268 :>

<: F1269 :>

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się