DAJ CYNK

Gameloft i Garmin zrywają z mobilnym Windowsem

26.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4149

Ważne 3

8

Wsparcie dla mobilnego Windowsa kończą dwaj bardzo ważni gracze w branży mobilnej.



Wsparcie dla mobilnego Windowsa kończą dwaj bardzo ważni gracze w branży mobilnej.

Gameloft to firma znana chyba każdemu, kto miał styczność z grami na urządzeniach mobilnych. Tytuły takie jak Asphalt mówią tutaj same za siebie. Garmin to z kolei producent jednej z najpopularniejszych aplikacji służących do nawigacji satelitarnej.

Obie firmy ogłosiły zakończenie wsparcie dla urządzeń z Windows Phone oraz Windows 10 Mobile. To z pewnością nie koniec długiej listy firm, które w najbliższym czasie do nich dołączą. To skutki oficjalnego potwierdzenia przez Microsoft zakończenia dalszych prac nad rozwojem mobilnych "kafelków".

Zobacz: Koniec Windows 10 Mobile potwierdzony
Zobacz: Z bólem serca patrzę jak mobilny Windows umiera

Źródło tekstu: softpedia; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2017-10-27 18:09:24

Na Lumii nie do pomyslenia jest by po kliknieciu dialera telefon sie zamyślił i wywalił tekst typu aplikacja telefon przestala działać, czeksj lub zakończ proves :D

Odpowiedz

13. ~Tomcio
0

2017-10-27 10:35:37

W domu mam honora 8 i s7 na droidzie, i iphona 7, mimo to nadal uważam, że windows na komórce był dużo lepiej opracowanym systemem na telefony ze słabszymi procesorami i mniejszą ilością ramu. Jedyna kicha to był brak aplikacji. Tylko dlatego porzuciłem lumię 735.

Odpowiedz

12. ~adi
0

2017-10-27 10:22:22

Ms powinien odkupic telefony poniewaz jego decyzje zawazyly na odejsciu dostawcow oprogramowania do ich platformy ktora btw byla najlepszą dla mobile

Odpowiedz

11. ~3er
0

2017-10-27 09:06:07

A zrzut ekranu z sufitu wzięty...

Odpowiedz

0

2017-10-26 21:58:14

@ orson - Garmin nie miał aplikacji na Windows Phone. ;) Tylko na Windows 10 mobile.

Odpowiedz

9. ~Marcin.503
0

2017-10-26 21:34:34

Dla mnie W10, też jest ok, ale Lumia 735 po za instalowaniu W10 trochę świruje, wywala mnie czasem z aplikacji.

Odpowiedz

8. ~Tom
0

2017-10-26 21:22:10

Uważam że system windows 10 jest o wiele lepszy od androida. Nie zapycha się tak jak android i chodzi płynnie.

Odpowiedz

7. ~.we
0

2017-10-26 20:52:16

@5 ale do wszelkiej maści "ekspertów" nie przemówisz -- ukochany androidek albo /''ajłołesek/'' a windows mobile to zuo... a teraz mamy dupol i jak się nie obrócisz to... du... z tyłu :/

Odpowiedz

6. szcuras
0

2017-10-26 20:39:49

teraz to już wszyscy powiedza papa

Odpowiedz

5. ~q2q2q2
2

2017-10-26 19:46:48

szkoda , nie ważne co kto preferuje , ale im mniej systemów tym gorzej dla klientów - np windowsa zawsze polecałem osobom nie kumatym w smartfonach - np mojej mamie ustawiłem duże kafle podstawowe i super telefon dla seniora , poza tym jak 10tka zaczynała być oki , tak jak i końcowy symbian - to amen

Odpowiedz

4. ~t
0

2017-10-26 19:39:41

Kupuje fon z java . Nie chce adroi a ios drogi .

Odpowiedz

3. ~Caml7
0

2017-10-26 19:25:14

Windows mobilny podzielił los Symbiana.

Odpowiedz