DAJ CYNK

Fortnite Beta - sprawdź czy zagrasz

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5707

Zgodnie z zapowiedziami, wraz z Galaxy Note9 zadebiutował Fortnite dla Androida.Zgodnie z zapowiedziami, wraz z Galaxy Note9 zadebiutował Fortnite dla Androida.

Wyłączność nie tylko dla Note'a 9

Dotychczasowe informacje mówiły, że Fortnite będzie tytułem na wyłączność nowego Note'a przez pierwszy miesiąc. Okazuje się, że faktycznie wyłączność będzie, ale również dla innych modeli Samsunga, do których należą:
Posiadacze Note'a 9 oraz Galaxy Taba S4 będą również mogli skorzystać ze specjalnego wyglądu bohatera, nazwanego oczywiście Galaxy. Wraz z zakupem nowego Note'a w prezencie otrzymamy również 15 tys. wirtualnych dolarów do wydania w grze.

Beta za "kilka dni"

Już w najbliższych dniach posiadacze pozostałych (kompatybilnych) urządzeń z Androidem będą mogli zagrać w wersję Beta Fortnite'a. Gra będzie dostępna dla następujących urządzeń:
Zarejestruj się w kolejce

Aby szybciej otrzymać możliwość pobrania gry, która nie będzie dostępna w Google Play, należy zarejestrować się na stronie internetowej Epic Games. Jeśli gra będzie już dostępna dostaniemy powiadomienie na adres mailowy.

Zobacz: Epic Games potwierdza: Fortnite na Androida nie trafi do Google Play

Źródło tekstu: Epic Games; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu