DAJ CYNK

Facebook zacznie zarabiać na aplikacji Messenger

24.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5176

Ważne 0

1

Każdy użytkownik Facebooka dla Androida od pewnego czasu zmuszany jest do zainstalowania Messengera. Dlaczego Zuckerbergowi aż tak na nim zależy? Chce zacząć zarabiać na tej aplikacji.

Każdy użytkownik Facebooka dla Androida od pewnego czasu zmuszany jest do zainstalowania Messengera. Dlaczego Zuckerbergowi aż tak na nim zależy? Chce zacząć zarabiać na tej aplikacji.

Właściciel Facebooka nie pójdzie na łatwiznę. Nie zamierza na szybko wstawić reklam i płatności do mobilnego komunikatora. Chce na spokojnie przygotować taki model zarabiania, który będzie się sprawdzał przez najbliższe lata - przekonuje enigmatycznie Zuckerberg.

Jeśli nie reklamy i płatna wersja aplikacji, to co?

Ostatnie zmiany kadrowe w Facebooku wiele podpowiadają. Od 9. czerwca działem Messengera zarządza David Marcus. Kto to taki? Marcus to były szef PayPala, potężnej platformy płatności internetowych.

Całkiem możliwe, że wkrótce za zakupy będziemy mogli płacić za pomocą Facebooka, jak i przelewać pieniądze do naszych znajomych w czasie rozmowy z nimi przez Messenger.

W I kwartale Facebook Messenger miał 200 mln aktywnych użytkowników, a za jego pomocą przesłano w tym czasie 12 mld wiadomości.

Źródło tekstu: TechCrunch, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~a
0

2014-07-24 19:33:15

dziwne. ją go stosuje od zawsze. miałem kiedyś xperid mini pro i szło. na j idzie i na l też

Odpowiedz

13. ~realista
1

2014-07-24 14:16:21

~a u mnie nie działa niestety Twój sposób xperia z1 kitkat :-/

Odpowiedz

12. ~Rafal
2

2014-07-24 12:25:11

Ja instaluje messenger, przerabiam na aplikację systemową i wyłączam ją w aplikacjach. W ten sposób działa normalny chat z facebook, a po aplikacji messenger nie ma śladu.

Odpowiedz

11. ~krzysiek
0

2014-07-24 12:09:35

będzie jak na nk.pl

Odpowiedz

10. ~a
0

2014-07-24 11:28:32

u mnie działa normalnie :-D xperia j

Odpowiedz

9. ~klimass
1

2014-07-24 11:20:23

To jeszcze te wszystkie dane im nie wystarcza zeby zarobic? Myslalem ze WSZYSTKIE informacje o uzytkowniku, na udostepnienie ktorych trzeba sie zgodzic zeby sobie popisac, to az nadto. Okazuje sie jednak, ze nie.

Odpowiedz

8. ~
0

2014-07-24 11:13:37

@1 Nic to nie daje poza koniecznością ponownego zalogowania się.

Odpowiedz

7. ~A :D
1

2014-07-24 11:06:54

~wg4518 - ja również , nie przepadam za serwisami społecznościowymi ... ale androida mam a do usług google jestem niestety zmuszony jeżeli chce korzystać z np.sklepu google

Odpowiedz

6. ~
1

2014-07-24 11:06:23

na wdzystkim chca zarabiac fb juz niedlugo nie bedzie taki fajny

Odpowiedz

2014-07-24 10:47:41

a ja w ogóle nie mam fb i też daję radę, mało tego - bardzo dobrze mi bez fb, nk, tłitera, androida, appla, gmaila, itd.

Odpowiedz

4. ~Zurek
0

2014-07-24 10:41:23

Ja apki wogole nie mam do fb, a loguje sie przez przegadarke na telefonie i tez daje rade :)

Odpowiedz

3. ~a
0

2014-07-24 10:13:14

nie trzeba :-) zrób tak jak napisałem wyżej :-)

Odpowiedz

2. ~Santarji
-1

2014-07-24 10:11:13

Najwieksze przeklenstwo fb na androidzie to ze trzeba to *** instalowac zeby popisac,70mb zapchane bez powodu!

Odpowiedz

1. ~a
2

2014-07-24 10:10:04

ustawienia>aplikacje>facebook>usun dane i wraca normalny czat w aplikacji fb :-) raz na tydzień tak się robi i spokój :-)

Odpowiedz