DAJ CYNK

Facebook: autoodtwarzanie filmów z dźwiękiem

15.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 79

Ważne 1

12

Facebook wprowadza modyfikacje związane z filmami. Podczas przeglądania nowych wpisów na smartfonie filmy już nie tylko będą odtwarzać się automatycznie, ale będą uruchamiane z włączonym dźwiękiem.Facebook wprowadza modyfikacje związane z filmami. Podczas przeglądania nowych wpisów na smartfonie filmy już nie tylko będą odtwarzać się automatycznie, ale będą uruchamiane z włączonym dźwiękiem.

Do tej pory, gdy podczas przeglądania Facebooka trafialiśmy na jakiś film to zaczynał on być odtwarzany automatycznie, ale bez dźwięku. Jeśli coś nas zainteresowało, wystarczyło dotknąć ekranu żeby dźwięk uruchomić . Teraz się to zmienia i filmy będą się uruchamiać od razu z włączonym dźwiękiem. Zapewne wiele osób będzie chciało się pozbyć tej funkcji i jest to możliwe przez Ustawienia aplikacji. Tak samo można też wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów.

To nie koniec zmian w mobilnej odsłonie Facebooka. Uprawniony został tryb wyświetlania filmów nagranych w pozycji wertykalnej (pionowo) oraz będzie można zminimalizować filmy do mniejszego okna i kontynuować w tym czasie przewijanie strony. Ostatnią zmianą jest udostępnienie oddzielnej aplikacji do filmów z Facebooka dla telewizorów z funkcją smart.

Źródło tekstu: Facebook; wł

Komentarze
Zaloguj się