DAJ CYNK

Epic Games potwierdza: Fortnite na Androida nie trafi do Google Play

03.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4236

Ważne 4

2

Sprawdziły się niedawne doniesienia i Fortnite rzeczywiście nie będzie dostępny w Google Play. Powodem jest to, że Google zabiera 30% zysków wygenerowanych przez aplikację.



Sprawdziły się niedawne doniesienia i Fortnite rzeczywiście nie będzie dostępny w Google Play. Powodem jest to, że Google zabiera 30% zysków wygenerowanych przez aplikację.

Przez pierwszy miesiąc gra na Androida (większość innych platform już tę grę ma) będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy modeli Galaxy Note9. Potem będzie można ją pobrać ze strony twórców. Czemu w takim razie na konkurencyjnym iOS tytuł jest dostępny App Store, mimo tego, że Apple również zatrzymuje sobie 30% zysków? Na urządzeniach z Androidem można pobierać aplikacje spoza oficjalnego sklepu, na iOS - nie.

Wydawca gry ostrzega tym samym przez klonami gry, które z pewnością pojawią się w Google Play - żaden nie będzie oficjalnym tytułem.

Zobacz: Fortnite na Androida przez pierwszy miesiąc tylko dla Galaxy Note'a 9
Zobacz: Fortnite na Androida, ale nie w Google Play

Źródło tekstu: The Verge, wł

Tagi: Fortnite
Komentarze
Zaloguj się
42. 2oneX_
0

2018-08-05 14:23:48

@37 ej patrz czujesz się dzięki temu jakoś lepiej że ktoś kto ma Cię głęboko zarabia na Tobie?

Odpowiedz

41. ~1w7x
0

2018-08-05 12:17:22

@37 no to tego #36 nie da rady skasować mimo, że jego treść jest bez wartości intelektualnej.Jak masz chęć to pomyśl dlaczego Twoja prośba nie jest uwzględniona.

Odpowiedz

40. ~do 37
1

2018-08-05 08:12:16

@37 Całkowicie się z Tobą zgadzam. Można mieć różne opinie o pisanym zagadnieniu, ale poniżanie i ubliżanie na technicznym portalu nie powinno mieć miejsca. Są portale gdzie te chamskie metody są regułą, ale na telepolis nie powinny być stosowane!!!! Przecież wypowiedzi czyta również młodzież i poznaje niekulturalne zachowanie sie dyskutujących.

Odpowiedz

39. BO2095
0

2018-08-05 08:09:52

@38 sama najeżdżasz na wszystkich po kolei, więc przestań jojczyć, że cie obrażajo xD

Odpowiedz

37. applefan_
-1

2018-08-05 07:13:34

@36 admini - prosze o usuniecie posta za obrazanie mnie. Merytorycznie bank of china rowniez ma wieksza kapitalizacje i co z tego, tutaj mowa o FIRMIE W 100% PRYWATNEJ.

Odpowiedz

36. ~759032
0

2018-08-04 22:11:21

do AppleTroll alias applefan:Kapitalizacja rynkowa największej firmy wydobywającej ropę naftową na świecie juz dawno przekroczyła 1 Bln$ wiec twój trolling o apple jest żałosny.Saudi Aramco - mówi Ci to coś głąbie?

Odpowiedz

30. ~
0

2018-08-04 19:31:37

@G: Łun nie znojdzie tego antryja- to ino na Ślunsku majum- abo łobleknie galoty na gowa ;)

Odpowiedz

24. ~
0

2018-08-04 16:00:56

@23: I tyle w zupełności wystarczy. Nawet gdyby ciało wytrzymało więcej- to mózg stopniowo umiera. Ja nie chcę patrzeć w sufit i szukać na nim nie wiadomo czego.

Odpowiedz

23. ~albertΠ
0

2018-08-04 15:48:00

@16 ludzie mogą żyć max 120 lat, jest to jasno napisane w Bibli.

Odpowiedz

22. ~
0

2018-08-04 15:07:14

Jeszcze troche badan i testow i przedluzanie zycia bedzie na wyciagniecie reki

Odpowiedz

21. grooszek
0

2018-08-04 14:38:17

A ile osób byłoby przeciętnie zainteresowanych jej pobraniem? Czy ludzi obchodzą jeszcze gry na telefon?

Odpowiedz

0

2018-08-04 13:49:28

-nie damy na androida bo Google zabiera 30% zysków!-ale wasza gra jest darmowa?-...-...

Odpowiedz

19. ~Cjanek potasu
0

2018-08-04 12:30:36

@16. Święta racja. Ja już dałem w odpowiednim miejscu łapówkę i dostałem długowieczność na piśmie - .....lat!

Odpowiedz

18. 2oneX_
1

2018-08-04 12:21:24

Epic Games wie co robi, nie da w Google Play ale każdy kto jest zainteresowany będzie wiedział jak pobrać i zainstalować. Zresztą użytkownicy Epic raczej potrafią zrobić coś więcej przy swoich urządzeniach niż tylko wcisnąć "ZAINSTALUJ", Epic ma pełne wsparcie na Discord i rzeszę fanów ich produkcji którzy sami potrafią coś wnieść do gier.

Odpowiedz

17. ~
0

2018-08-04 12:07:53

O! O! O! Optymista.

Odpowiedz