DAJ CYNK

Enter the Gungeon do pobrania za darmo z Epic Games Store. Kolejne darmowe gry w drodze

14.06.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5145

Ważne 1

0

W takie temperatury lepiej nie wychodzić z domu, a tak się składa, że z Epic Games Store do 20 czerwca można pobrać za darmo doskonałą grę Enter the Gungeon. Wydawca ujawnił przy okazji kolejną darmową grę, jaką udostępni w przyszłym tygodniu.

Enter the Gungeon to udane i wysoko ocenione połączenie strzelanki i dungeon crawlera, którą stworzyło studio Dodge Roll Games. Przemierzamy kolejne plansze i eliminujemy napotkanych na swojej drodze wrogów. Poziomy generowane są losowo, a wraz z postępem gry jej poziom trudności zwiększa się. Charakterystyczna rozpikselowana grafika przywołuje na myśl skojarzenia z produkcjami ze starych dobrych czasów.

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 278 zł 

Na uwagę zasługuje wysoki poziom interakcji z otoczeniem. Umieszczone na planszy przedmioty można rzucać i przewracać. Szansę na wygraną zwiększa również lepszy ekwipunek, który rozbudowujemy u napotkanych na drodze kupców. Aby dodać grę do swojej biblioteki w Epic Games Store, wystarczy przejść na stronę gry, a następnie nacisnąć przycisk Dodaj (musimy być zalogowani na swoje konto).

Zobacz: Opera GX to pierwsza na świecie przeglądarka dla graczy

Wiemy już, że po 20 czerwca miejsce Enter the Gungeon przejmie Rebel Galaxy, symulator kosmiczny stworzony przez studio Double Damage Games. Grę będzie można pobrać za darmo w dniach 20-27 czerwca.

Źródło zdjęć: dodgeroll.com

Źródło tekstu: gry-online.pl

Komentarze
Zaloguj się