DAJ CYNK

Dragon Ball, Sword Art Online i One Piece ze swoimi grami mobilnymi

06.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4058

Ważne 3

1

Dragon Ball, Sword Art Online i One Piece. Co łączy te popularne serie anime? Dla każdej z nich w tym roku Bandai Namco przewidział grę mobilną. Wszystkie za darmo.Dragon Ball, Sword Art Online i One Piece. Co łączy te popularne serie anime? Dla każdej z nich w tym roku Bandai Namco przewidział grę mobilną. Wszystkie za darmo.

Dragon Ball: Legends zostało zapowiedziane pod koniec marca. Gra będzie polegała na starciu dwóch graczy, z których każdy kontrolowałby drużynę trzech postaci z właściwej serii Dragon Ball. Kolejna gra PvP to One Piece Bounty Rush. Tutaj naprzeciwko siebie stają dwie drużyny liczące do czterech graczy każda. Gracz wciela się w rolę postaci z serii (podzielonych na pięć klas) i otrzymuje odpowiednie umiejętności.

Ostatnią grą jest Sword Art Online: Integral Factor to natomiast gra typu PvE. Gracz (oczywiście nie sam) będzie miał za zadanie dotrzeć na setne piętro Aincradu. Tym razem sami będziemy mogli opowiedzieć swoją historię - nasze stosunki z innymi postaciami wpłyną na rozgrywkę. Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się do 9 maja otrzymają prezenty takie jak unikalne awatary, walutę w grze i wiele innych. Grę można pobrać pod tym adresem w Google Play lub pod tym adresem w App Store.

Zobacz: Harry Potter: Hogwarts Mystery z premierą 25 kwietnia

Źródło tekstu: Bandai Namco, Google Play, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu