DAJ CYNK

Dodatki do Gmaila mają ułatwić pracę

25.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5252

Ważne 6

1

Google chce ułatwić pracę osobom korzystającym z Gmaila. Dzięki instalacji dodatków można będzie wykonywać wiele czynności bezpośrednio na stronie poczty.Google chce ułatwić pracę osobom korzystającym z Gmaila. Dzięki instalacji dodatków można będzie wykonywać wiele czynności bezpośrednio na stronie poczty.

Rozwiązanie Google'a jest dostępne zarówno dla aplikacji mobilnej Androida, jak i wersji desktopowej Gmaila. Dzięki możliwości zainstalowania dodatkowych wtyczek będzie można korzystać z programów, które do tej pory dostępne były jako oddzielne aplikacje, wewnątrz aplikacji pocztowej. Dodatek wystarczy raz zainstalować na dowolnym urządzeniu i będą on dostępny na każdym, do którego się zalogujemy. Takie rozwiązanie faktycznie jest w stanie ułatwić pracę, którą będzie można wykonywać dzięki temu w dowolnym miejscu, a Google zapewne powiększy tym przychody z reklam wyświetlanych w aplikacji.

Aktualnie dostępne dodatki można znaleźć pod tym adresem.

Źródło tekstu: Google; ł

Tagi: gmail Google
Komentarze
Zaloguj się
3. ~N
1

2017-10-25 23:21:01

1 - coś w tym jest. Zakładek mojej mamie email. Jak się wpisze w google jej imie i nazwisko tylko ona wyskakuje. Ogolnie malo osob ma nasze nazwisko. Lecz imienazwisko@ nie bylo wolne. Mi sie dawno temu udalo. Lecz w jej przypadku wyskakiwały numery 4 cyfrowe... Nawet nie imienazwisko50 czy 150 a w tysiacach...Błedem google bylo rejestrowanie wszelkiej masci telefonów tableteów z andoidem w domenie gmail mogli dać do tego jakas inna typu android ... com

Odpowiedz

2. ~Gutek
-1

2017-10-25 16:53:39

Nie cierpię tych szpiegowskich aplikacji googla, apple i windowsa. Symbuan był fajny.

Odpowiedz

1. ~g
1

2017-10-25 13:51:28

Nie używane loginy by lepiej uwolnili .

Odpowiedz