DAJ CYNK

Do 2020 roku Bixby ma być częścią całego sprzętu IoT Samsunga

18.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2230

Ważne 2

1

Samsung chce mieć Bixby we wszystkich swoich inteligentnych produktach do 2020 roku. Do smartfonów, telewizorów, lodówek i pralek dojdą też inne urządzenia.Samsung chce mieć Bixby we wszystkich swoich inteligentnych produktach do 2020 roku. Do smartfonów, telewizorów, lodówek i pralek dojdą też inne urządzenia.

Bixby to cyfrowy asystent Samsunga, który powinien być dobrze znany wszystkim użytkownikom nowych smartfonów koreańskiego producenta, przede wszystkim tych z wyższych półek. Jest wiele osób, które ubolewają, że przyciskowi Bixby we flagowcach Samsunga nie da się przypisać innej funkcji, a asystenta całkowicie wyłączyć, producent ma nieco inne plany. Koreańczycy chcą, żeby do 2020 roku wszystkie produkowane przez nich urządzenia IoT korzystały z Bixby.

Samsung zdołał umieścić Bixby nie tylko w smartfonach, ale także w telewizorach, lodówkach i pralkach. Asystent ma trafić do piekarników i robotów sprzątających oraz innych sprzętów. Wkrótce więc mówiąc "Hi Bixby, I'm home", uruchomimy klimatyzację, oczyszczacze powietrza i oświetlenie, a odkurzacz wróci do stacji ładowania. A gdy powiemy "Hi Bixby, good night", uruchomimy tryb nocny urządzeń. Gdyby jeszcze dało się z Bixby rozmawiać po polsku...

Zobacz: Samsung kupił firmę specjalizującą się w rozwoju sztucznej inteligencji

Źródło tekstu: Yonhap News Agency, wł

Tagi: Bixby IoT samsung
Komentarze
Zaloguj się
2. ~Jaaa
0

2018-05-18 13:17:17

Bixby? To pogrążyło samsunga. Chciało być jak APPLE ale niestety :) jak się jest głąbem to cóż poradzić.

Odpowiedz

1. ~
0

2018-05-18 12:49:38

Od razu mi się przypomniała ta informacja:

Odpowiedz