DAJ CYNK

Darmowe ebooki i audiobooki w listopadzie - akcja Czytaj PL

16.11.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6796

Ważne 5

2

Trwa akcja Czytaj PL, dzięki której do końca listopada można mieć bezpłatny dostęp do bestsellerowych książek na smartfonie lub tablecie.



Trwa akcja Czytaj PL, dzięki której do końca listopada można mieć bezpłatny dostęp do bestsellerowych książek na smartfonie lub tablecie.

W ramach obecnej akcji, która dostępna jest w 22 miastach Polski, a także w 1000 szkołach ponadpodstawowych na terenie całego kraju, skorzystać można z 12 ebooków oraz 6 audiobooków.

Aby zacząć czytać i słuchać należy najpierw pobrać aplikację Woblink (na iOS i Androida) i zarejestrować konto. Następnie trzeba tylko zeskanować kod QR z plakatu. Jeżeli nie masz plakatu pod ręką możesz skorzystać z poniższego kodu. W ten sposób uzyskasz dostęp za obietnicę, że pomożesz organizatorom zarażać czytaniem innych.



Dodatkowo trwa konkurs dla Obiecujących. Każdy zgłaszający zdjęcie otrzyma kod 40% rabatu na ebooki z możliwością 5-krotnego użycia. Autorzy trzech najfajniejszych zdjęć mogą wygrać tez czytnik Pocketbook Aqua 2.

Więcej o akcji na stronie akcja.czytajpl.pl.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~lui
0

2017-11-16 21:24:27

akcje niech sobie wsadza w2 ryj ***

Odpowiedz

9. ~
-1

2017-11-16 18:57:47

@8. playonline - jestem praktykiem, jak mowisz tworca, a Ty mi bedziesz mowic jak mam patrzec na swiat, z czego mam zyc i komu udostepniac lub nie efekty mojej pracy? Wracaj robolu do swojego grajdolu.

Odpowiedz

0

2017-11-16 18:30:54

@7 - z czego żyjesz? Pracujesz gdzieś? Jeżeli tak, to jesteś intelektualną prostytutką, czy wyrobnikiem? "jakiekolwiek tworzenie dla zysku zostawiam wyrobnikom i intelektualnym prostytutkom.". Tworzy nie tylko pisarz, czy muzyk, ale także i stolarz, tokarz, brukarz, etc... No chyba, że ty nie pracujesz za pieniądze i żyjesz na garnuszku rodziców/partnerki/partnera itp... :) PS Taki pisarz z ciebie, a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? :) Gdzie ja kogoś oceniłem we wcześniejszych komentarzach? Miłego! Nie zamierzam wchodzi w pyskówki z kimś, kto zdanie rozpoczyna od wyzwiska.

Odpowiedz

7. ~
-2

2017-11-16 17:52:58

5@ typowa miernota co ocenia innych po sobie. Tak się pechowo składa, że popełniłem książkę i bardzo mnie cieszy, że jest kopiowana. Starczy dla wszystkich, a pisanie dla zysku, ba... jakiekolwiek tworzenie dla zysku zostawiam wyrobnikom i intelektualnym prostytutkom.

Odpowiedz

6. wlo
1

2017-11-16 15:40:35

4 - bo etat mają zapewniony w jakiejś szkole czy domu kultury ;-)

Odpowiedz

2

2017-11-16 15:24:33

@4 - no tak, a będą odżywiać się powietrzem... :))) Jedni tworzą, aby coś przekazać i zarobić, inni aby zarobić. Tylko taki jest podział. Otwórz oczy. :) Rachunki trzeba za coś płacić, zjeść też za coś trzeba.

Odpowiedz

4. ~
-1

2017-11-16 15:19:19

@ "Ludzie tworzą, aby zarobić." = typowe myslenie miernoty. Tak siesklada, ze artysci, autentyczni tworcy tworza, aby cos przekazac.

Odpowiedz