DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat ponownie skompromitował się aplikacją Ipla

29.05.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 11724

Ważne 9

3

Cyfrowy Polsat proponuje swoim klientom wygodne oglądanie transmisji wideo z wydarzeń sportowych za pomocą aplikacji Ipla. Kolejny raz jednak usługa nie zadziałała prawidłowo w kluczowym momencie.



Cyfrowy Polsat proponuje swoim klientom wygodne oglądanie transmisji wideo z wydarzeń sportowych za pomocą aplikacji Ipla. Kolejny raz jednak usługa nie zadziałała prawidłowo w kluczowym momencie.

Po fali narzekań na problemy z transmisjami z Euro 2016 czy słabej jakości transmisji walki bokserskiej Władimir Kliczko vs Antony Joshua, Cyfrowy Polsat odnotował kolejną awarię platformy Ipla. Sobotnia gala KSW 39: Colosseum powitała klientów czarnym ekranem.

Jak relacjonują oburzeni klienci (ponad 1500 komentarzy), transmisji albo nie było, albo zacinała się co kilka sekund, by potem działać w obniżonej jakości. Zamiast transmisji wideo, otrzymali pokaz slajdów i "audycję radiową". Inni albo nie dostali kodów do usługi, albo te przyszły niedziałające, jeszcze inni dostali je... już po transmisji.

Po Euro 2016, w ramach rekompensaty Cyfrowy Polsat zwracał klientom opłatę za usługę. Cena dostępu do ostatniej gali wynosiła 40 zł. Platformę transmisyjną (redGalaxy) dostarczyła firma Atende Software, która oprócz Ipli ma na swoim koncie TVN-owski Player oraz KSWTV.

Źródło tekstu: Wirtualne Media

Komentarze
Zaloguj się
63. ~Lajcik18
0

2017-06-06 15:07:23

Prawda jest taka że ludzie którzy otrzymali zwrot za Euro specjalnie pisali skargi aby otrzymać zwrot teraz za KSW. Jeśli ktoś bardzo chce obejrzeć KSW a Ipla faktycznie nie działa, weźcie sobie najtańszy abonament w CP i nie będzie problemu.Ja natomiast widzę inny problem... Mianowicie czemu Klienci CP płacą za PPV KSW 40 zł a ja w Netii płaciłem 35 zł? Czyżby Kliencie CP mieli najdroższą możliwość wykupienia gali a Klienci firm konkurencyjnych mają taniej?

Odpowiedz

62. ~Asfalt
0

2017-06-03 14:27:55

Od ostatniego euro i próby obejrzenia meczu naszej kadry przy użyciu Ipla, omijam ją z daleka. Po za tym abonamenci Cyfrowego Polsatu i tak muszą tam za większość pakietów płacić.

Odpowiedz

61. ~Waldek
0

2017-05-30 14:24:55

Mocne słowa, ja już kilka imprez w ipli oglądałem, także płatne i nie było problemów z odbiorem. Tak że nie można generalizować.

Odpowiedz

60. egran5
0

2017-05-30 13:56:23

Ipla świetną sobie reklamę zrobiła - jakakolwiek impreza z potencjanie dużą oglądalnoscią i ludzie iplę będą omijać szeroki łukiem.

Odpowiedz

59. ~Belezebub z CP
0

2017-05-30 11:57:06

Nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało:) Tyle że się nie stało akurat wtedy kiedy powinno!

Odpowiedz

58. ~Mojemusz
-1

2017-05-30 11:45:13

Albo mam szczęście, albo dobre łącze internetowe :D Już kilka razy oglądałem KSW w Ipli i nigdy żadnych problemów nie miałem.

Odpowiedz

57. ~najek
0

2017-05-30 09:30:19

a mi sie podobaly te problemy tecniczne bo do 22 na ipla.tv ogladałem za free walke pozniej na 10 min cos sie "naprawiło" i kazali kupic kod a pozniej znów do konca ogladałem walke :)

Odpowiedz

56. Majki
0

2017-05-30 06:24:41

Panie Rozsądny każdy ogląda to co lubi.

Odpowiedz

55. ~Rozsadny
0

2017-05-30 05:07:48

I bardzo dobrze ze sie zacinalo. Szczerze wspolczuje tym ktorzy ogladaja takie wydarzenia jak KSW czy pilka nozna, placa za to i jeszcze im sie to podoba. Ludzkosc zamiast wchodzic na wyzsze poziomy rozwoju prymitywnieje.

Odpowiedz

54. ~PZ
0

2017-05-30 01:28:20

I tak nie było na co patrzeć, całe KSW.

Odpowiedz

53. Crismon
0

2017-05-29 23:34:31

@ 50 zawsze przy płatnej transmisji w systemie PPV nie ma reklam.

Odpowiedz

52. ~Artur
0

2017-05-29 23:33:22

Mi tam ipla dzialala bez problemu

Odpowiedz

51. Crismon
0

2017-05-29 23:32:55

No właśnie jak wytłumaczycie mi to, że u sporej części klientów transmisja z KSW 39 w Ipli działała a tylko u nie wielkiej części zacinała się i pojawiał się czarny ekran ? Jakby to był serwer to wszystkich byłyby przycięcia i czarne ekrany. Galę na Ipli wykupiło około 40K klientów i z tego co czytałem około 1500 zgłosiło problem czyli jakieś 3,75% Mały odsetek.

Odpowiedz

50. ~
0

2017-05-29 23:02:37

Ma się rozumieć że skoro transmisja jest płatna to nie ma w niej reklam?

Odpowiedz

49. ~
0

2017-05-29 22:30:25

Lewandowski to taki autosrytet? Pajacyk współczesności i tyle.

Odpowiedz