DAJ CYNK

Chińska aplikacja pozwala na... wypicie w czyimś imieniu

01.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4187

Ważne 3

1

Czasami człowiek stoi przed ciężkim dylematem. Chciałby zjeść i wypić, ale już nie może. Wtedy przyda się... pomocnik wezwany za pomocą aplikacji.Czasami człowiek stoi przed ciężkim dylematem. Chciałby zjeść i wypić, ale już nie może. Wtedy przyda się... pomocnik wezwany za pomocą aplikacji.

W Chinach im więcej zjesz i wypijesz tym większy szacunek okażesz gospodarzom. Jeśli jednak nie możesz już dalej... chińska aplikacja eDaihe pozwala na wynajęcie ludzi, którzy wypiją w imieniu użytkownika. Aplikacja pozwala na wybór naszego wybawcy na podstawie takich danych jak lokalizacja, opis oraz stwierdzenie jak mocną ma głowę. He Dongpeng (jeden z twórców aplikacji) zapewnia, że jego wynalazek jest również świetną metodą na poznanie nowych znajomych i przyjaciół.

W Chinach bardzo mocno rozwija się środowisko niezależnych twórców aplikacji (informowaliśmy w grudniu, że aż 25% zysków z aplikacji systemu iOS osiągają chińscy twórcy) oraz rynek alkoholi. Usługa jest już dostępna w 36 miastach Chin.

Zobacz: Chińscy twórcy aplikacji odpowiadają za 25% zysku z App Store

Źródło tekstu: scmp.com, wł

Tagi: chiny
Komentarze
Zaloguj się