DAJ CYNK

Tak wygląda Call of Duty na smartfony. Czy gra odniesie sukces?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7677

Mieszkańcy Indii mogą już testować wersję beta mobilnego Call of Duty. Dzięki temu poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tytułu oraz wrażenia z rozgrywki.

Call of Duty: Mobile ma trafić w gusta starych, jak i nowszych fanów serii. Pierwsi dostaną do dyspozycji sprawdzone już tryby rozgrywki, takie jak Team Deathmatch, Free-For-All, Hardpoint, Domination oraz Frontline. Pojawią się również mapy znane z komputerowych odsłon serii. Dla graczy będących fanami nowych trybów rozgrywki pojawi się tryb battle royale, czyli popularne w ostatnich latach pojedynki - każdy na każdego.

Zobacz: League of Legends zmierza na urządzenia mobilne. Wersje na Androida i iOS przygotują Tencent i Riot Games

Na kanale Drift0r w serwisie YouTube pojawiła się pierwsza recenzja gry. Wiemy z niej, że mobilny Call of Duty zaoferuje bardzo ładną oprawę graficzną oraz dynamiczną i wciągającą rozgrywkę. Problemem oczywiście pozostaje sterowanie i tutaj najlepszy wyborem dla bardziej wymagających graczy będzie któryś z gamingowych smartfonów wyposażonych w dotykowe przyciski na boku obudowy, jak Nubia Red Magic 3, czy Asus ROG Phone. W przeciwnym wypadku, nawet z automatycznym celowaniem, granie na samym dotykowym ekranie może być karkołomnym zadaniem. Zawsze pozostaje też możliwość skorzystania z bezprzewodowych padów, które w przypadku takich gier są wręcz koniecznością.

Zobacz: Test Asusa ROG Phone - gamingowy smartfon bez kompromisów, ale czy dla każdego?
Zobacz: Asus ROG Phone vs Razer Phone 2. Pojedynek najlepszych telefonów do gier

Choć testowa wersja beta jest ograniczona tylko do Indii, to może w nią zagrać w zasadzie każdy. Wystarczy skorzystać z aplikacji, która pozwoli nam połączyć się z siecią przez VPN w taki sposób, aby sklep Google Play myślał, że łączymy się z nim z Indii.

Zobacz: Recenzja aplikacji Norton Wi-Fi Privacy

Call of Duty: Mobile będzie dostępne dla posiadaczy urządzeń z Androidem i iOS. Data premiery finalnej wersji gry nie jest jeszcze znana.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Drift0r; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu