DAJ CYNK

Bogatszy NaviExpert na Windows Phone 7

24.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1854

Ważne 0

0

Rozszerzona wersja nawigacji NaviExpert, z funkcją mobilnego CB i porównywarką cen paliw, jest już dostępna także dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 7.

Rozszerzona wersja nawigacji NaviExpert, z funkcją mobilnego CB i porównywarką cen paliw, jest już dostępna także dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 7.

Darmowa funkcja CB, o którą wzbogaciła się aplikacja na Windows Phone, umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

Kolejna nowość w tej wersji - porównywarka paliw NaviExpert - dostarcza informacji o aktualnych cenach paliw według wybranej kategorii oraz wskazuje te stacje, na których można zatankować najtaniej. Aby sprawdzić cenę benzyny, ON lub LPG, wystarczy w aplikacji wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. System sprawdza aktualne dane i wyświetla listę najbliższych stacji benzynowych, na których preferowany przez nas rodzaj paliwa jest dostępny wraz z jego ceną. Miejsca, w których ceny są najniższe, w aplikacji są oznaczone symbolem grosza.

Aplikacja NaviExpert na Windows Phone i oferowane w ramach niej usługi takie jak m.in.: mobilne CB, porównywarka cen paliw, przeglądanie codziennie aktualizowanych map z wizualizacją danych o natężeniu ruchu drogowego, śledzenie pozycji na mapie oraz wyszukiwanie punktów i adresów są bezpłatne. Aby skorzystać z usługi nawigacji należy wykupić odpowiedni abonament. Wcześniej można jednak przez miesiąc testować jej działanie za darmo.

Nowe funkcje nawigacji NaviExpert są dostępne także na platformach Android, Symbian i Bada.

Źródło tekstu: NaviExpert

Komentarze
Zaloguj się
1. ~
0

2012-10-30 20:48:14

test

Odpowiedz