DAJ CYNK

BlackBerry przygotowuje KEYone'a do Oreo

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1964

Dobre wieści dla użytkowników BlackBerry KEYone - pojawiła się aktualizacja, która wg doniesień ma przygotowywać urządzenie do kolejnej, zmieniającej oprogramowanie telefonu na Androida Oreo. Pliki te nazwane są ABA676 w większości regionów.Dobre wieści dla użytkowników BlackBerry KEYone - pojawiła się aktualizacja, która wg doniesień ma przygotowywać urządzenie do kolejnej, zmieniającej oprogramowanie telefonu na Androida Oreo. Pliki te nazwane są ABA676 w większości regionów.

Uaktualnienie to jest dostępne niezależnie od operatora czy statusu odblokowania, pojawiło się w wielu regionach m. in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Sam plik ma 17 MB, niemniej do końca nie wiadomo, jakie zmiany wprowadza. Użytkownicy, którzy zdążyli już dokonać aktualizacji donoszą, że w jej trakcie pojawia się błąd, jednak po restarcie urządzenia instalacja przebiega pomyślnie, nawet jeżeli komunikaty twierdzą, że jest inaczej.

Nie wiadomo dotąd, na kiedy przewidziane jest wdrożenie w KEYone Oreo. Można zakładać, że skoro pojawił się plik przygotowujący do zmiany, to kolejna aktualizacja ruszy wkrótce.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mightygadget.co.uk

Źródło tekstu: crackberry.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu