DAJ CYNK

Bilet na pociąg Kolei Mazowieckich kupimy w aplikacji mPay

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3217

Koleje mazowieckie uruchomiły sprzedaż biletów za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPay. Pasażerowie znajdą tam między innymi Wspólny Bilet Samorządowy, uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach ośmiu regionalnych przewoźnikach kolejowych.

Koleje Mazowieckie nawiązały współpracę z mPay. Dzięi temu osoby korzystające z tego systemu płatności mobilnych mogą kupować bilety znajdujące się w ofercie Kolei Mazowieckich: jednorazowe, strefowe czasowe, sieciowe dobowe oraz 3-dniowe.

- Wymagania naszych podróżnych zobowiązują nas do ciągłej pracy nad jakością usług, które świadczymy. Chcemy iść z duchem czasu, a to wymaga dostosowania się do oczekiwań klientów. Dlatego też systematycznie rozwijamy kanały sprzedaży biletów. Poszerzenie opcji związanej z zakupem biletu za pośrednictwem mPay podyktowane jest właśnie chęcią zaspokojenia tych oczekiwań - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Udogodnieniem dla użytkowników mPay jest między innymi dostęp do Wspólnego Biletu Samorządowego, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w niemal wszystkich pociągach uruchamianych przez takich przewoźnikówm jak Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Łódzką Kolej Aglomeracyjną i Warszawską Kolej Dojazdową. Bilet jest ważny przez 24 godziny i pozwala podróżować na 62 liniach, obsługujących ponad 950 stacji na terenie 12 województw.

Razem z możliwością zakupu biletu, mPay daje pasażerom dostęp do przydatnych informacji: czasu podróży, długości trasy oraz liczby i miejsc przesiadek. W aplikacji można też sprawdzić okres ważności biletu oraz stacje, w obrębie których jest on honorowany. Za bilety można płacić środkami z przedpłaconej elektronicznej portmonetki lub przy użyciu podłączonej do mPay karty płatniczej. Jest tu takze funkcja umożliwiająca zwrot lub wymianę zakupionego biletu.

- Bilety kolejowe doskonale wpisują się w ideę płacenia przy użyciu mPay i znacznie podnoszą uniwersalność naszej aplikacji. Zamierzamy dalej rozwijać się w tym kierunku - mówi Krzysztof Hejduk, prezes zarządu mPay S.A. - Opracowany przez nas system jest bardzo elastyczny. Dzięki temu może być bez przeszkód dostosowany do potrzeb i wymagań każdego przewoźnika.

Zakup biletów kolejowych w aplikacji mPay jest możliwy na urządzeniach z systemem Android oraz iOS i wymaga posiadania aktywnego połączenia z Internetem. Nie jest ono konieczne do wyświetlenia zakupionych biletów oraz okazania ich do kontroli.

Zobacz: Bilety do TPN za złotówkę dzięki mPay i Mastercard
Zobacz: Płatności mPay w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay, Koleje Mazowieckie

Przewiń w dół do następnego wpisu