DAJ CYNK

Bezpłatny kontakt z doradcą poprzez aplikację Mój Orange

20.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3927

Ważne 5

1

Orange zaktualizowało aplikację Mój Orange dla systemu Android. Dzięki niej istnieje możliwość nawiązania darmowego kontaktu z doradcą.

Orange zaktualizowało aplikację Mój Orange dla systemu Android. Dzięki niej istnieje możliwość nawiązania darmowego kontaktu z doradcą.

W dolnej części okna aplikacji Mój Orange dostępne są obecnie dwa rodzaje kontaktu z doradcą - chat oraz połączenie głosowe. Druga opcja jest darmowa tylko w przypadku ręcznego zalogowania się do swojego konta. W przypadku korzystania z automatycznego logowania połączenie jest płatne zgodnie z cennikiem używanej oferty.

Opcja chatu z doradcą jest bezpłatna. Uzyskać można pomoc w zakresie usług i płatności mobilnych (dla telefonów abonamentowych i na kartę) oraz obsługi technicznej ofert stacjonarnych. W niedługim czasie zostanie również uruchomiony chat dla wszystkich zagadnień związanych z ofertą stacjonarną.

Zaktualizowana aplikacja Mój Orange jest obecnie dostępna wyłącznie dla użytkowników Androida. Aktualizacja dla iOS oraz Windowsa ma pojawić się w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Artur
0

2016-06-21 22:24:39

@Wojtaszek, a zaloguj się do aplikacji Mój Orange i tam w zakładce Więcej jest coś takiego jak Zgody. Sprawdź na wszelki wypadek czy masz wyłączone.

Odpowiedz

9. ~Artur
0

2016-06-21 22:21:40

@nie mmaa, może masz numer w Mixie albo logujesz się na Neostradę? Czat jeszcze nie działa w Mixie i dla ofert stacjonarnych.

Odpowiedz

8. ~nie mmaa
0

2016-06-21 15:33:06

Tej opcji z czatem u mnie na aplikacji nie ma. Natomiast wyskoczył komunikat aby pochwalic aplikację w ankiecie. Pochwalił bym gdybym miał pewność że znowu mnie nie orznie Orangem.

Odpowiedz

7. Blank
1

2016-06-20 22:56:37

@6, Kontakt z BOK, na jakiej podstawie przetwarzają Twoje dane osobowe, z żądaniem zaprzestania.W wypadku kolejnego kontaktu, kontakt z GIODO.Kara do 3% ubiegłorocznych dochodów by im naprawiło systemy :)

Odpowiedz

6. ~Wojtaszek
0

2016-06-20 20:03:19

A czy jest jakaś opcja kontaktu z doradcą Orange, żeby to całe Orange się ode mnie odpier.. ? Jedyny spam jaki otrzymuję (telefoniczny, bo sms/''owego i mailowego nie mam w ogóle) jest z Orange. Ostatnio nawet nie słuchają do końca, że w życiu do nich nie przejdę, bo nie ma drugiej takiej firmy z takim b u r d e l e m w bazach danych i z takim nieaktualnymi danymi na portalu internetowym. Co zablokuję jedną pulę numerów (515 709 xxx), to dzwonią z innej. Ostatnio z 94 721 41 36.

Odpowiedz

2

2016-06-20 19:39:41

Smart XL za 70zl gdzie masz całe 5gb... LoL.

Odpowiedz

4. ~pabloki
2

2016-06-20 18:48:10

3 gdzie ta świetna oferta heyah?

Odpowiedz

3. ~Hotelarz
-4

2016-06-20 18:46:03

Też to zauważyłem nic nie powiedzą o Heyah i ich świetnej ofercie.

Odpowiedz

1

2016-06-20 18:27:35

Idź pobaw sie klockami. Tylko spuść pózniej wodę.

Odpowiedz