DAJ CYNK

AutoMapa z aktualnymi objazdami na Wszystkich Świętych

29.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2

Ważne 0

0

AutoMapa jak co roku udostępnia aktualne dane drogowe oraz zmienioną organizację ruchu na wielu odcinkach dróg wokół cmentarzy.

AutoMapa jak co roku udostępnia aktualne dane drogowe oraz zmienioną organizację ruchu na wielu odcinkach dróg wokół cmentarzy.

Wszystkich Świętych to okres, w którym polskie drogi stają się wyjątkowo zatłoczone i niebezpieczne. Wokół wielu cmentarzy już dziś tworzą się bardzo duże korki. Wypadki, złe warunki pogodowe często występujące o tej porze roku a czasem również brawura lub zmęczenie powodują, że zamiast w gronie bliskich, spędzamy czas w wielogodzinnych korkach.

Dzięki precyzyjnym informacjom i danym drogowym, które użytkownicy AutoMapy otrzymują w czasie rzeczywistym kierowcy unikną zbędnych korków i błądzenia, oszczędzając tym samym czas i nerwy.

Większość cmentarzy znajduje się przy bocznych, czy wręcz osiedlowych drogach, które w ciągu roku nie cieszą się aż taką popularnością, ale za to w tych właśnie dniach ruch na nich jest wzmożony. Tam dane LiveDrive! będą dla kierowców niezastąpione, bo pozwolą nie tylko uniknąć nieprzewidzianych zatorów drogowych, ale przede wszystkim pomogą wydostać się spod nekropolii przy zmienionej organizacji ruchu - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Użytkownicy AutoMapy wykorzystujący urządzenia, które posiadają dostęp do sieci aktualne dane drogowe będą otrzymywali co 2 minuty - razem z innymi danymi Traffic. Klasyczne nawigacje PND wyposażone w AutoMapę otrzymają niezbędne informacje wraz z najnowszymi danymi SmartRoutes.

Źródło tekstu: AutoMapa

Komentarze
Zaloguj się