DAJ CYNK

AutoMapa: nowa wersja map Polski i Europy

18.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 88

Ważne 2

0

Nowe mapy to nowe dane dla pojazdów ciężarowych, aktualizacja budynków 3D i duże ilości danych mapowych.Nowe mapy to nowe dane dla pojazdów ciężarowych, aktualizacja budynków 3D i duże ilości danych mapowych.

Dane, na podstawie których zaktualizowano mapy Polski i Europy, opracowano pod koniec kwietnia 2017 roku. Najważniejsza zmiana to cenne dla firm logistycznych oraz transportowych dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych, takie jak dopuszczalne naciski na oś pojazdu oraz ograniczenia dopuszczalnej masy całkowitej na drogach wojewódzkich i krajowych.

Dane dla pojazdów ciężarowych mają w AutoMapie długą tradycję sięgającą 2009 roku. Jako pierwsza nawigacja w Polsce udostępniliśmy takie informacje, które od razu stały się podstawowym narzędziem dla wielu firm logistyczno - transportowych. Najnowsza aktualizacja stanowi odzwierciedlenie rzeczywistych danych drogowych obowiązujących w 2017 roku - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Gruntownej aktualizacji doczekały się także wizualizacje budynków 3D w Warszawie. Widoki budynków 3D są dostępne dla 1100 miast i wsi w Polsce, a także w 44 innych państwach europejskich.

Dzięki zaktualizowaniu i uzupełnieniu danych w mapach, ich użytkownicy mają dostęp do przeszło 7,3 miliona punktów adresowych, ponad 860 tysięcy punktów POI oraz pełnej siatki drogowej prowadzącej do wszystkich miejsc zamieszkania. Najnowsze dane mapowe dla 44 państw Europy zostały przygotowane przez firmę HERE.

Najnowsze mapy Polski i Europy dla AutoMapy na Androidzie, iOS oraz Windows 10 Mobile dostępne są bezpłatnie do pobrania bezpośrednio z aplikacji, natomiast użytkownicy urządzeń PND z systemem Windows CE znajdą je wraz ze zaktualizowaną aplikacją na stronie www.AutoMapa.pl - czytamy w komunikacie prasowym.

Źródło tekstu: AutoMapa

Komentarze
Zaloguj się