DAJ CYNK

Asystent Google po polsku wystartuje po północy. Jego dzisiejsza oficjalna prezentacja została odwołana z powodu ostatnich wydarzeń w Gdańsku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 36327

15 stycznia miała nastąpić oficjalna prezentacja Asystenta Google w języku polskim. Impreza została co prawda odwołana, ale start i tak nastąpi, już po północy - jeśli wierzyć publikacji Dominika Łady na Twitterze.

Doczekaliśmy się. Asystent Google w języku polskim będzie w końcu dostępny dla wszystkich użytkowników urządzeń z Androidem. Premiera miała nastąpić dzisiaj, 15 stycznia, podczas karnawałowej imprezy Google'a. Ta jednak została odwołana z powodu ostatnich wydarzeń: śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz związanej z nią trzydniowej żałoby w Warszawie.

Start Asystenta Google z obsługą języka polskiego odbędzie się po cichu tej nocy, prawdopodobnie po północy. Proces wdrażania może być jednak rozciągnięty w czasie, przez co nie u wszystkich język polski w asystencie głosowym giganta z Mountain View pojawi się w tym samym czasie. 16 stycznia polski oddział firmy ma udostępnić na ten temat dodatkowe informacje, które przekażemy naszym Czytelnikom.

Zobacz: Inteligenty zegarek Lenovo Smart Clock z Asystentem Google
Zobacz: Asystent Google niedługo będzie dostępny na miliardzie urządzeń
Zobacz: Asystent Google przemówi po polsku 15 stycznia

Źródło tekstu: Dominik Łada (Twitter), Google, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu