DAJ CYNK

Assassin's Creed wkrótce na smartfonach i tabletach

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4101

Ubisoft przenosi jeden ze swoich najlepszych tytułów - Assassin's Creed Identity, na telefony i tablety. Czy gra okaże się hitem również na urządzeniach mobilnych?

Ubisoft przenosi jeden ze swoich najlepszych tytułów - Assassin's Creed Identity, na telefony i tablety. Czy gra okaże się hitem również na urządzeniach mobilnych?

Ubisoft do kwietnia tego roku sprzedał na całym świecie ponad 73 mln egzemplarzy gier z serii Assassin's Creed i jest to najpopularniejsza seria francuskiego producenta gier. Teraz kultowa przygodowa gra akcji trafia na urządzenia mobilne w niemal niezmienionej formie.

Tak jak na konsolach, dostajemy widok z trzeciej perspektywy, tę samą fizykę, rozbudowaną grafikę czerpiącą z pierwszych części gry i olbrzymią interaktywność z otoczeniem. Różnicą względem wersji konsolowej jest ograniczenie swobodnego przemieszczania się po wielkim mieście do mniejszych, prostszych misji, które generowane są losowo w 16 typach.

Gracz wciela się w członka bractwa asasynów znanego jako Altair Ibn-La'Ahad, którego celem jest wyeliminowanie dziewięciu postaci propagujących wyprawy krzyżowe i odpowiedzialnych za cierpienia wielu ludzi. Dynamiczna akcja gry toczy się w 1191 roku we Włoszech (zobaczymy m.in. ulice Florencji czy Koloseum).


Assassin's Creed Identity jest już dostępny za darmo dla mieszkańców Australii i Nowej Zelandii w wersji na iPhone'y (5 i nowsze) oraz iPady (w wersji 3 lub nowszej). Gra zawiera moduł wewnętrznych płatności, przyspieszających zdobywanie umiejętności, ale da się też przechodzić poszczególne etapy bez dodatkowych wydatków.

W innych krajach oraz w wersji na Androida gra Assassin's Creed Identity będzie dostępna od 2015 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: TouchGameplay

Źródło tekstu: TouchGameplay, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu