DAJ CYNK

Assassin's Creed Rebellion - nowa gra RPG od Ubisoftu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3495

Ubisoft, twórca serii Assassin's Creed, zapowiada nową grę, która wkrótce będzie dostępna na urządzenie z Androidem i iOS.Ubisoft, twórca serii Assassin's Creed, zapowiada nową grę, która wkrótce będzie dostępna na urządzenie z Androidem i iOS.

Assassin's Creed Rebellion to przenosząca nas do 15 wieku strategia RPG, opracowywana w ścisłej współpracy ze studiem Behavior Interactive. Gra ma być wierna serii, ale jednocześnie oferować unikalne doświadczenia wizualne. Akcja gry będzie się rozgrywać w Hiszpanii i da dostęp do ponad 20 nowych Assassinów, stworzonych specjalnie na potrzeby gry. Gracz będzie wykonywał misje przeciwko Templariuszom, jednocześnie rozwijając swoją twierdzę, która będzie stanowić centrum szkoleniowe oraz bazę operacyjną Assassinów.

Nowa gra z cyklu Assassin's Creed znajduje się obecnie w fazie opracowywania, ale już wkrótce ma nastąpić jej ogólnoświatowa premiera dla urządzeń z systemami iOS 8 i Android 4.1 (lub nowszymi). W przypadku Androida wymagane będzie posiadanie co najmniej 2 GB RAM-u.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Ubisoft

Przewiń w dół do następnego wpisu