DAJ CYNK

Apple wypuszcza poprawkę do iOS-u

20.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3482

Ważne 2

0

Apple szybko zareagował na doniesienia dotyczące problemów z rozpoznawaniem przez iOS języka telugu.



Apple szybko zareagował na doniesienia dotyczące problemów z rozpoznawaniem przez iOS języka telugu.

Firma z Cupertino bardzo szybko zareagowała na błąd powodujący zawieszanie się iPhone'ów. Przypomnijmy, że w momencie, kiedy smartfon dostał SMS-a napisanego w języku telugu, używanym w stanie Andhra Pradesh w Indiach, niektóre aplikacje smartfonu przestawały działać.

Zobacz: iOS 11: nie mów do mnie w języku telugu!

Oprócz usunięcia błędu, poprawka o numerze 11.2.6 usuwa problemy dotyczące łączenia się z zewnętrznymi akcesoriami firm trzecich.

Źródło tekstu: wł

Tagi: apple iOS tulugu
Komentarze
Zaloguj się
13. ~flej_plej
0

2018-02-20 19:00:08

@5 ; @12 - proponuję puknąć się w czoło...

Odpowiedz

12. applefan_
1

2018-02-20 15:46:08

I love this company. Aktualizują 5 letnie smartfony. Brawo Apple!

Odpowiedz

11. ~Astral
2

2018-02-20 14:28:29

Orson, jeden błąd poprawiony, a drugiego w tym fragmencie nadal nie dostrzegasz??Chodzi o błąd logiczny - smartfon nie jest (jak na razie i mam nadzieję, że to się nie zmieni) autonomicznym bytem, zatem to nie smartfonowi wysyłamy SMS-a, ani to nie smartfon go dostaje, ale jego użytkownik. Inaczej mówiąc smartfon nie jest tu podmiotem, a jedynie narzędziem.

Odpowiedz

10. ~CaIm7 (_|_) (_I_) (_|_)
0

2018-02-20 13:31:38

Na moim SE już jest aktualizacja:-D

Odpowiedz

9. ~nikt
1

2018-02-20 13:16:13

7@ orson pisał więc się nie dziw

Odpowiedz

8. ~
-1

2018-02-20 13:11:42

@7 ulżyłes sobie po napisaniu tego dość bzdurnego komentarza?

Odpowiedz

7. ~Astral
3

2018-02-20 12:54:50

"...kiedy smartfon dostała SMS-a..."Dwa błędy w jednym... Brawo Ty! ;-)

Odpowiedz

6. ~
-2

2018-02-20 12:43:42

w końcu łatają ten chinski szrot

Odpowiedz

2

2018-02-20 12:29:10

Chyba iOS/''a a nie iOS/''u

Odpowiedz

4. ~Karolka
0

2018-02-20 12:16:40

Czy tylko ja mam problem z tym kiedy uruchamiam messengera lub fb to zwiesza mi się czasami IP i mnie wywala z apki? :/

Odpowiedz