DAJ CYNK

Apple usuwa ze sklepu aplikacje do kopania kryptowalut

13.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2565

Ważne 5

2

Apple rozpoczyna walkę z kryptowalutami. Na pierwszy ogień idą aplikacje w AppStore.



Apple rozpoczyna walkę z kryptowalutami. Na pierwszy ogień idą aplikacje w AppStore.

Ze sklepu z aplikacjami Apple'a znikną wszystkie aplikacje, które umożliwiają pozyskiwanie kryptowalut za pomocą iUrządzeń. Dodatkowo ich los podzielą programy, które wyświetlają reklamy powiązane z kopaniem kryptowalut.

Kopanie kryptowalut jest bardzo obciążającym procesem dla podzespołów, które łatwo ulegają uszkodzeniom. A to powoduje zwiększoną ilość zgłoszeń do serwisów Apple'a. Problem osiągnął na tyle dużą skalę, że konieczne było podjęcie stanowczych kroków.

Źródło tekstu: arstechnica; wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~
1

2018-06-13 19:56:46

czyli apple oficjalnie przyznało że ma słabej jakości podzespoły

Odpowiedz

28. ABP
0

2018-06-13 18:07:17

Reasumując: Nasz sprzęt nie nadaje się do poważnej pracy. Możesz włączyć i podziwiać, ale broń Boże niczego nie uruchamiaj, bo się może popsuć. :-)

Odpowiedz

0

2018-06-13 14:55:58

Jest jakaś aplikacja na xiaomi do kopania?

Odpowiedz

26. Jazeon
1

2018-06-13 14:20:52

"Kopanie kryptowalut jest bardzo obciążającym procesem dla podzespołów, które łatwo ulegają uszkodzeniom."Czyli Apple przyznaje, że obciążone podzespoły w ich produktach "łatwo ulegają uszkodzeniom" :P

Odpowiedz

25. Crismon
0

2018-06-13 14:10:58

@18 Zainstalowałem i uruchomiłem. Prawie 1,5h i telefon dalej działa. Owszem trochę się zgrzał ale bez problemu działa.

Odpowiedz

24. ~
-1

2018-06-13 13:38:39

@18 nie masz pojęcia o czym piszesz

Odpowiedz

23. ~Jaaa
0

2018-06-13 13:18:36

XD gimbusy nie będą kopać.

Odpowiedz

21. ~ffff
0

2018-06-13 13:07:55

Czyli jak będę grał w gry, to się popsuje również????*

Odpowiedz

20. ~gdffff
0

2018-06-13 13:07:00

"Kopanie kryptowalut jest bardzo obciążającym procesem dla podzespołów, które łatwo ulegają uszkodzeniom. A to powoduje zwiększoną ilość zgłoszeń do serwisów Apple/''a"Nie wierzę własnym oczom, co czytam. Czyli ajfon się psuje, przy długotrwałym obciążeniom? Telefon za tyle tysi nie wytrzymuje? Czyli to taka tandeta?

Odpowiedz

19. ~Ela J.
1

2018-06-13 12:46:17

Na kryptowaluty najlepiej mieć agregat i z uziemieniem buty.

Odpowiedz

18. ripe
2

2018-06-13 12:41:34

@6 stary nie masz pojęcia co piszesz. Zainstaluj sobie koparkę kryptowalut na tym swoim xiaomi i poczekaj pół godziny.

Odpowiedz

17. ~tomaka
1

2018-06-13 11:51:50

@16 toms,no, niestetyceny podzespolow sa najdrozsze od latna szczescie pojawiaja sie dedykowane chipy do kopania kryptowalut i rynek bedzie zalany zjechanymi uzywanymi kartami

Odpowiedz

16. toms
1

2018-06-13 11:25:04

Dla mnie te całe kryptowaluty są jak AmberGold - jednym wielkim przekrętem. Przez takie guano podrożały karty graficzne i karty pamięci. Tyle z tego pożytku...

Odpowiedz

15. ~Niezadowolona Niezgodna
0

2018-06-13 11:18:51

14). to teraz tym bardziej by ostrzezenie wystarczyło:nie kop krypto, bo gwarancjè stracisz.*PS.Dalej czekam na odp co KONKRETNIE ta krypto kopalnia pali w ajfonie?

Odpowiedz

14. wlo
1

2018-06-13 11:15:06

12 - pewnie by chcieli...Nie. Umieszczą (pismem obrazkowym) stosowną uwagę na opakowaniu albo w ulotce.

Odpowiedz