DAJ CYNK

Apple App Store ogłasza najlepsze aplikacje 2019 roku

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6177

Apple nie zamierzał pozostawać daleko w tyle za światem Androida i też opublikował listę najlepszych aplikacji mijającego roku. Dowiedzieliśmy się jakie gry i aplikacje są najlepsze dla iPhone'a, iPada i Maca.

Najlepszą aplikacją na najbardziej dochodowe urządzenia Apple'a czyli na iPhone'y została Spectre Camera. Apple nagrodził aplikację jako zachęcającą do tworzenia wysokiej jakości orpogramowania. O co chodzi? Spectre Camera to aplikacja aparatu przystosowana do długich czasów ekspozycji i pozwalająca tworzyć takie efekty jak np. wodospad wyglądający jak płachta jedwabiu czy światła samochodów przypominające jedną czerwoną wstążkę.

Tytuł gry roku na iPhone'y zdobyła gra Children of Light. Jest ona reprezentantką typu freemium. Rozgrywka polega na przemierzaniu siedmiu baśniowych światów w celu rozwikłania zagadki i wyruszaniu na przygodę razem z innymi graczami. Jednocześnie Apple przyznał tytuł najlepszej gry z Apple Arcade grze Sayonara Wild Hearts, w której walczymy mieczami i jeździmy na motorach w cyberpunkowym świecie.

Na Macu oraz iPadzie można za to zagrać w gry w różny sposób podejmujące tematykę przetrwania. Są to odpowiednio: platformowy Gris i przypominający stare gry w 16 pikselach Hyper Light Drifter.  Natomiast jeśli chodzi o zwykłe aplikacje to Apple poleca Affinity Publisher (Mac) i Flow by Moleskine (iPad). Pierwsza aplikacja pozwala na projektowanie np. reklam czy konspektów, druga to notatnik.

Google Play: najlepsze aplikacje i gry 2019 roku

Źródło tekstu: Apple

Przewiń w dół do następnego wpisu