DAJ CYNK

App Store: do pobrania za darmo aplikacje warte 25 euro

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9344

Promocje na aplikacje zdarzają się nie tylko w sklepie Google Play, ale także w App Store dla systemu iOS. Dziś można pobrać za darmo następujące gry i aplikacje.

Promocje na aplikacje zdarzają się nie tylko w sklepie Google Play, ale także w App Store dla systemu iOS. Dziś można pobrać za darmo następujące gry i aplikacje:

Star Wars Pinball 5 - jest to flipper osadzony w klimacie Star Wars. Gra ma przyjemną dla oka grafikę. W trakcie rozgrywki towarzyszy nam ścieżka dźwiękowa znana z gwiezdnej sagi. Na start dostajemy jeden stół do grania, a kolejne możemy dokupić - niestety są mikropłatności. Gra dostępna jest zarówno na iPhone'a jak i iPada, a jej regularna cena to 1,99 euro.MobiDic - Guitar Picture Chords - to aplikacja dostępna na iPhone'a i iPada, dzięki której można w prosty sposób nauczyć się grac na gitarze. Jej regularna cena wynosi 5,99 euro. Pamiętajcie, że aplikacja jest za darmo do pobrania tylko dziś.IQ Test & IQ challenge: What's my IQ? - to aplikacja dla iPhone'a i iPada z testami na inteligencję. Mamy do wyboru dwa rodzaje testów. Po zrobieniu każdego z nich otrzymujemy wynik i cyfrowy certyfikat generowany przez aplikację. Jej regularna cena wynosi 2,99 euro. Pamiętajcie jednak, że ta aplikacja nie jest profesjonalnym narzędziem do mierzenia ilorazu inteligencji.Sudoku Pro Edition to, jak sama nazwa wskazuje, sudoku. Do wyboru mam 4 wersje rozgrywki bazujące na literach, cyfrach, kolorach i logotypach. Gra jest bardzo oszczędna graficznie, ale estetyczna i miła dla oka. Jej regularna cena wynosi 2,99 euro.Charm - photo filters creator to pełna wersja aplikacji, która dostępna jest także w opcji lite. Jest to aplikacja, która pozwala w prosty sposób obrabiać zdjęcia. Możemy skorzystać ze standardowych filtrów lub ustawić własne. Standardowa cena aplikacji to 1,99 euro.He Likes The Darkness to gra o przyjemnej stylistyce, składająca się ze 100 poziomów Zadaniem gracza jest zbieranie gwiazdek oraz monet i przeskakiwanie przeróżnych konstrukcji. Wymagany jest dość dobry refleks. Cena aplikacji poza promocją wynosi 1,99 euro.Gatsby Golf to gra w minigolfa osadzona w stylistyce Art déco. Rozgrywce towarzyszy ścieżka dźwiękowa charakterystyczna dla epoki. Sama gra ma proporcje 4 x 5 i jest już dość stara. Przy pierwszym włączeniu pojawia się komunikat o konieczności jej aktualizacji przez dewelopera, jednak działa ona normalnie i można spokojnie pograć. Jej regularna cena wynosi 0,99 euro.WikiLinks - Smart Wikipedia Reader to aplikacja do odkrywania wszystkich tajników Wikipedii. Jest ona bardzo rozbudowana, pozwala na przeglądanie treści w wielu językach, w tym polskim. Mamy także możliwość oglądania zdjęć i grafik, a także powiązanych filmów z serwisu YouTube. Aplikacja ta bardzo często pojawia się w promocji. Jej regularna cena wynosi 5,99 euro.xSky to aplikacja na iPhone'a i iPada, która jest prostym w użyciu wirtualnym teleskopem. Mapa nieba, zgodna z naszą lokalizacją wyświetla się na ekranie smartfonu lub tabletu. Możemy także śledzić położenie m. in. planet naszego układu słonecznego. Cena aplikacji poza promocją wynosi 0,99 euro.Zobacz: Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 69 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu