DAJ CYNK

Aplikacja Twój telefon pozwoli na wykonywanie połączeń telefonicznych wprost z komputera z Windowsem 10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 14520

Użytkownicy smartfonów z Androidem i komputerów z systemem Windows 10 mogą na tym ostatnim korzystać z aplikacji Twój telefon. Pozwala ona przeglądać zdjęcia w pamięci telefonu, wysyłać SMS-y za pomocą komputera, a także zobaczyć ekran naszego urządzenia mobilnego. Funkcjonalność aplikacji rozszerza się o możliwość wykonywania połączeń telefonicznych.

Aplikacja Twój telefon Microsoftu potrafi coraz więcej. Już nie tylko możemy przeglądać zawartość galerii zdjęć lub wiadomości w telefonie (te ostatnie możemy również wysyłać z poziomu komputera z Windowsem 10), czy też sterować telefonem zdalnie, ale także wykonywać połączenia telefoniczne. Funkcjonalność ta ma być jeszcze w tym roku dostępna dla wszystkich użytkowników najnowszych smartfonów Samsunga, czyli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Teraz okazuje się, że będą z niej mogli korzystać posiadacze innych smartfonów z Androidem. Niektórzy już mogą.

Zobacz: Testujemy Samsunga Galaxy Note10 i Note10+ [wideo]
Zobacz: Fotopojedynek: Samsung Galaxy Note10 vs Samsung Galaxy S9+

Na Twtterze pojawił się wpis użytkownika Ajith, w którym pokazuje on zrzuty ekranu z aplikacji Twój telefon z połączonym smartfonem Realme 3 Pro. Jak twierdzi autor wpisu, funkcja umożliwiająca wykonywanie połączeń telefonicznych z poziomu komputera działa prawidłowo. 

Co ciekawe, oficjalna strona wsparcia dla aplikacji Twój telefon wskazuje, że funkcja Ekran telefonu jest dostępna tylko dla wybranych smartfonów Samsunga. Czyżby miało się to zmienić, na co wskazują powyższe zrzuty ekranu?

Zobacz: Samsung i Microsoft wprowadzą jednolite środowisko dla urządzeń mobilnych
Zobacz: Microsoft Centaurus - przyszły zginany tablet Microsoftu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Ajith (Twitter), Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu