DAJ CYNK

Aplikacja Play24 z ciemnym motywem

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5390

Aplikacja Play24 z ciemnym motywem

Ciemne motywy w systemach i aplikacjach to ostatnio bardzo popularny trend i niemal co dzień pojawiają się doniesienia o tym, że wprowadzają go kolejni twórcy oprogramowania. Teraz i sieć Play poinformowała, że jej aplikacja Play24 zapewnia obsługę trybu ciemnego. Aktualizacja wprowadzająca tę funkcję dostępna jest zarówno na iPhone’y, jak i na smartfony z Androidem. 

Uaktualnienie jest udostępniane stopniowo i - jak uspakaja Play - jeśli jeszcze go nie widać, to warto dać serwerom sklepów z aplikacjami chwilę na działanie. Za kilka dni najnowsza wersja aplikacji powinna być dostępna dla wszystkich.

Zobacz: W aplikacji Play24 dodano nowy sposób kontaktu z Obsługą Klienta
Zobacz: Fioletowy operator udostępnił nową wersję aplikacji Play24

Wprowadzenie ciemnego motywu to odpowiedź operatora na sugestie użytkowników sieci. Klienci Play zwracali uwagę, że dark mode oznacza większą estetykę, mniejsze zużycie baterii w ekranach OLED, jak również mniejsze zmęczenie wzroku (zwłaszcza w nocy), dzięki ograniczeniu emisji światła niebieskiego. Oczywiście cały czas dostępna jest jasna wersja aplikacji. Co więcej, program może także automatycznie przełączać się z jasnego motywu na ciemny (i odwrotnie) – zależnie od pory dnia.

Aplikacja Play24 z ciemnym motywem


Aplikacja Play24 w ostatnim czasie doczekała się ponad 4 milionów użytkowników miesięcznie. Play chwali się też, że jest to najlepiej oceniana aplikacja do zarządzania swoim kontem wśród wszystkich operatorów. I jednocześnie operator przytacza na swoim blogu entuzjastyczne opinie pierwszych użytkowników nowej wersji aplikacji z ciemnym motywem, którzy wręcz rozpływają się w zachwytach. 

Jak zapowiada fioletowy operator, już niedługo zaprezentowana zostanie kolejna nowość w aplikacji Play24, która zdecydowanie ułatwi jej obsługę. 

Zobacz: Nowe sposoby doładowania konta w Play24 - Apple Pay i Google Pay
Zobacz: 4 mln klientów aplikacji Play24

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Blog Play

Przewiń w dół do następnego wpisu