DAJ CYNK

Aplikacja Nickelodeon Play dostępna dla klientów fioletowej sieci

19.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6306

Ważne 1

0

Od 19 czerwca użytkownicy sieci Play mają dostęp do unikalnych treści Nickelodeon, obejmujących ponad 200 pełnych odcinków seriali animowanych, 120 materiałów wideo oraz ponad 20 gier. To wszystko w jednej aplikacji Nickelodeon Play. 

Viacom International Media Networks (VIMN) ogłosił, że aplikacja mobilna Nickelodeon Play będzie dostępna dla klientów sieci Play w pełnym pakiecie premium. Od 19 czerwca tego roku korzystający z fioletowej sieci będą mogli korzystać z wersji premium tej aplikacji, w której znajdą się treści dostępne na żądanie, w tym szeroki wybór pełnych odcinków najpopularniejszych seriali animowanych, katalog angażujących gier oraz oryginalne krótkie formy animacji.

Zobacz: Dr. Mario World na Androida i iOS już 10 lipca. Nintendo udostępnia zwiastun

Dla klientów Play aplikacja będzie dostępna jako usługa dodatkowa. Jej miesięczny koszt dla klientów abonamentowych to 19,99 zł, natomiast klienci prepaid zapłacą 5 zł tygodniowo. Każda z wybranych opcji będzie poprzedzona bezpłatnym okresem próbnym, odpowiednio miesięcznym lub tygodniowym.

„SpongeBob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Psi Patrol”, „Blaze i mega maszyny” oraz ”Sam i Cat” to tylko niektóre z dziecięcych tytułów dostępnych w aplikacji. Nie zabraknie również premier, które pojawiać się będą przed oficjalną emisją na antenie Nickelodeon Polska.

Zobacz: Netia z czterema nowymi kanałami w ofercie. Po zmianach jest 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD

- Cieszymy się, że możemy zapewnić użytkownikom sieci komórkowej Play nielimitowany dostęp do treści premium w aplikacji Nickelodeon Play. Współpraca ta wpisuje się w naszą strategię dotarcia do szerokiego grona odbiorców korzystających z aplikacji mobilnych i zapewnienia im dostępu do bogatej oferty naszego kanału.

- powiedział Gábor Harsányi, VP, general manager for VIMN Central Eastern Europe and Israel (CEEI)

Nickelodeon Play to aplikacja produktów mobilnych marki Viacom, która została dotąd pobrana 16 milionów razy w 45 krajach. Aplikacja daje dostęp do seriali animowanych znanych z kanałów Nickelodeon Play, Nick Jr., Nickelodeon Polska oraz NickToons Polska, dedykowanych dla grupy wiekowej 6-14 lat. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Zobacz: Marcin Gruszka odchodzi z Play. Nowym Biurem Prasowym pokieruje Ewa Sankowska-Sieniek

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się