DAJ CYNK

Aplikacja "Move to iOS" pomoże porzucić Androida

17.09.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 46

Ważne 6

2

Apple przygotował i umieścił w Google Play aplikację, która ma pomóc przenieść kluczowe dane z urządzeń z systemem Android do urządzeń z iOS.

Apple przygotował i umieścił w Google Play aplikację, która ma pomóc przenieść kluczowe dane z urządzeń z systemem Android do urządzeń z iOS.



Aplikacja "Move to iOS" pozwoli przetransferować m.in. kontakty, wiadomości, zdjęcia i wideo, dane kalendarza, konta mailowe oraz zakładki przeglądarki do nowego systemu. Tak przynajmniej obiecuje Apple.
W trakcie wykonywanie migracji do iPhona lub iPada tworzona jest prywatna sieć Wi-Fi, tak więc dane przesyłane są bezpośrednio, bez pośrednictwa zewnętrznych serwerów.

Aplikacja wymaga do działania Androida 4.0 lub nowszego. Po drugiej stronie wymagany jest system iOS 9.

Zobacz: aplikację "Move to iOS" w Google Play

Źródło tekstu: wł

Tagi: Android apple iOS
Komentarze
Zaloguj się
26. ~Darek
0

2015-09-18 19:14:02

Spór przy okazji rozmowy o aplikacji co lepsze czy iOS czy Antek podobny do sporów politycznych dwóch słusznych partii :) a przecież są inne systemy, które także mają podobne rozwiązania już od dawna i działają bezproblemowo. Ja np. nie kupie żadnego z tych dwóch systemów, choć oba są dobre i mają swoje zalety (jak i wady), ponieważ jestem zadowolony z innego rozwiązania. Ale fajnie się czyta opinie innych. W tym jesteśmy w Polsce dobrzy, w opiniowaniu.

Odpowiedz

25. ~KaReS
0

2015-09-18 13:31:17

Tej aplikacji Apple nie zrobił tylko ją kupił. Pierwowzór to "Copy My Data", której autorem jest Media Mushroom.

Odpowiedz

24. LuiN
0

2015-09-18 08:03:43

Gdy chodzi o samą aplikację, znajomi iPhone/''iarze meldują na FB, że gubi kontakty w przypadku iOS 9.0, na becie 9.1 problemu nie ma. 6, insomnia - znam zarówno osoby, które z zadowoleniem przeszły na iOS, jak i takie (więcej ich), które z zadowoleniem wróciły do Androida. I bynajmniej cena nie nie grała w tym transferze roli.

Odpowiedz

23. Blank
0

2015-09-17 22:43:18

Nie jestem fanem Apple, ale komentarze i oceny w Google Play, pokazują przeciętny poziom inteligencji użytkowników tego (Android) systemu operacyjnego.

Odpowiedz

22. tMati
0

2015-09-17 21:52:46

@21 Trzeba było nie otwierać, to miałbyś model kolekcjonerski wart sporo pieniędzy dla fanów po "Appletomii".Co do aplikacji, to dziwi mnie, że pojawiła się dopiero teraz. Aplikacje do migracji między telefonami z Androidem różnych producentów i nie tylko, istnieją już po kilka lat.

Odpowiedz

21. ~
1

2015-09-17 16:49:20

Robiac porzadki pare dni temu w mojej pracowni, znalazlem ajfona 4S fabrycznie zapakowanego, ze wszystkimi foliami. Po krotkim dochodzeniu okazalo sie dostaem kiedys od pracodawcy jao telefon sluzbowy i zostawilem go w domu bo wolalem andka. Tak bardzo o nim zapomnialem, ze go sobie przywlaszczylem. A raczej zrobila to moja szafa ubraniowa. Zginal pod ciuchami. Oczywiscie zadzwonilem do pracodawcy... a ksiegowa na to - a po co nam ten zlom > Zostaw go sobie, juz dawno zutylizowany ! ; ) Ot, ped do Iosa...

Odpowiedz

20. ~Ja±
1

2015-09-17 16:32:45

8). applefan, wytłumacz mi swój język, co to znaczyznakomita większość???,, bo przecieżznakomita większość urządzeń..."

Odpowiedz

19. ~kamil
0

2015-09-17 14:50:32

Zawsze i nieodmiennie jak widzę komentarze @applefana odnoszę wrażenie, że chce zniechęcić ludzi od iOSa. Megalomański i nonszalancki sposób w jaki tu się wypowiada powoduje, że mam podejrzenie zawsze iż jest V kolumną androida. Do wszystkich, którzy chcą sprawdzić, zobaczyć i ocenić system Apple/''a chcę zaapelować: zróbcie to samodzielnie i nie czytajcie tego co ten ludzik pisze. Naprawdę uwierzcie: nie każdy użytkownik "jabłka" jest tak popaprany :)

Odpowiedz

18. ~Loop
1

2015-09-17 14:41:22

Podobną aplikację wypuścił Samsung: Korzystałem z niej przy okazji przesiadki z XPERII na S6 - działała bez zarzutu.

Odpowiedz

17. ~Piekarz
1

2015-09-17 14:22:23

Z tą migracją to jak z przeprowadzką do Warszawy. Można ale po co?

Odpowiedz

16. Hose
0

2015-09-17 13:39:23

Aplikacja bardzo potrzebna i to niezależnie z jakiego na jaki system się migruje (proces ten powinien przebiegać bez zbędnych komplikacji) brawo dla Apple mimo że nie mam i nie będę miał zamiaru z akurat tej migracji korzystać.

Odpowiedz

15. ~Śmieszne
0

2015-09-17 13:31:41

Tyle czasu uzywacie te komorki, tablety itp i nie wiecie, ze nie mozna sie ukryc. Dziwne, bardzo dziwne!!!!!!!!......

Odpowiedz

14. adik
0

2015-09-17 13:19:57

@13jaki fan takie poglądy

Odpowiedz

13. applefan_
-1

2015-09-17 13:12:49

@12 a ja nie polecam ze względu na kulturę i język, co pokrywa się z większością komentarzy moich oponentów na TP. Widać jaki system taka kultura.

Odpowiedz

12. ~Jan
2

2015-09-17 12:58:46

@8 zgadzam się :)Polecam też komentarze do tego programu w Google Play - może niektórzy użytkownicy spodziewali się, że ten progam przerobi ich Galaxy w iPhona 6s ;)

Odpowiedz