DAJ CYNK

Aplikacja Mój T-Mobile już dostępna

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6494

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile.

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile.

Sprawdzenie bieżących kosztów, ilości minut danych w pakiecie, kupienie pakietu w roamingu, czy doładowanie konta prepaid możliwe będzie jednym kliknięciem w telefonie. To nie wszystkie funkcjonalności nowej aplikacji. Klienci mają również dostęp do wyciągu za ostatnią fakturę czy aktualnych bilingów. Aplikacja pozwala też na zarządzanie dodatkowymi pakietami i ustawianie limitu wydatków na Internet w roamingu.

Mój T-Mobile zastąpi dostępną teraz aplikację MiBOA. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android zostaną automatycznie powiadomieni o oczekującej aktualizacji w ciągu kilku dni. Klienci mają możliwość samodzielnej instalacji Mój T-Mobile przez sklep Google Play. Dla urządzeń z systemami operacyjnymi iOS i Windows nowa aplikacja zostanie udostępniona w przeciągu kilku tygodni.

Aplikacja skierowana jest do wszystkich abonentów i użytkowników taryf MIX, T-Mobile na Kartę i Heyah. Do obecnie dostępnej aplikacji MiBOA w każdym miesiącu regularnie loguje się nieco ponad 300 tysięcy użytkowników, realizując ponad 14 milionów sesji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu