DAJ CYNK

Aplikacja Mój T-Mobile już dostępna

09.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5834

Ważne 7

3

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile.

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile.

Sprawdzenie bieżących kosztów, ilości minut danych w pakiecie, kupienie pakietu w roamingu, czy doładowanie konta prepaid możliwe będzie jednym kliknięciem w telefonie. To nie wszystkie funkcjonalności nowej aplikacji. Klienci mają również dostęp do wyciągu za ostatnią fakturę czy aktualnych bilingów. Aplikacja pozwala też na zarządzanie dodatkowymi pakietami i ustawianie limitu wydatków na Internet w roamingu.

Mój T-Mobile zastąpi dostępną teraz aplikację MiBOA. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android zostaną automatycznie powiadomieni o oczekującej aktualizacji w ciągu kilku dni. Klienci mają możliwość samodzielnej instalacji Mój T-Mobile przez sklep Google Play. Dla urządzeń z systemami operacyjnymi iOS i Windows nowa aplikacja zostanie udostępniona w przeciągu kilku tygodni.

Aplikacja skierowana jest do wszystkich abonentów i użytkowników taryf MIX, T-Mobile na Kartę i Heyah. Do obecnie dostępnej aplikacji MiBOA w każdym miesiącu regularnie loguje się nieco ponad 300 tysięcy użytkowników, realizując ponad 14 milionów sesji.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
40. ~Zbyszek
0

2016-01-04 13:54:21

@20 T-Mobile wypuściło aktualizację i już apka działa na tabletach.

Odpowiedz

2015-12-11 15:51:59

O, komuś się nie spodobało, że mi MiBOA działało poprawnie. Dla odmiany, z nową aplikacją mam PROBLEM. Pół dnia dawała "kod błędu 1" i brak możliwości logowania; wskazanie graficzne pozostałych MB i tak jest nieprawidłowe (wg aplikacji ćwierć z 3 GB to 1,5 GB) a także nie widzę opcji zmiany... opcji w taryfie Frii (SMS/RWK itd). Dla mnie zmiany na minus.

Odpowiedz

38. ~
0

2015-12-10 13:03:39

Nie ma co narzekać, zmieniają się, wprowadzają nową oferty, udogodnienia. Tak to działa.

Odpowiedz

37. Horacy
0

2015-12-10 08:34:33

@32 No to chyba dobrze nie? Uwidoczni się ile jest kart aktywnych w T-M.

Odpowiedz

36. ~
0

2015-12-10 06:36:44

jak udostępnią w przeciągu to może być katar ;)

Odpowiedz

35. toms
0

2015-12-09 21:31:57

Bardzo dobra aplikacja - przejrzysta i logiczna. Można korzystać z wi-fi, a i tak uzyskamy dostęp do numeru, którego karta znajduje się w telefonie. Ładnie przedstawiono w poszczególnych podgrupach wszelkie dostępne usługi obniżające koszty połączeń, esemesów i pakietów internetowych. Nie znalazłem natomiast opcji blokady zgód marketingowych, które były dostępne w pierwszej odsłonie itak-tak. Ale ogólnie spory krok do przodu w porównaniu z kulawym miboa.

Odpowiedz

34. lalas
-1

2015-12-09 20:32:34

Apka naprawdę fajna w porównaniu do beznadziejnego MiBOA jest elegancko :)

Odpowiedz

33. ~tdebile
0

2015-12-09 19:35:47

cd. popr. oczywiście kilkaset tysięcy kart pre-paid "na kartę" poszło na przemiał.

Odpowiedz

32. ~tdebile
0

2015-12-09 19:34:20

UWAGA! tdebile wyłączyło "przeterminowane" karty czyli po terminie przychodzących - 8 lub dziś 9 grudnia. Informowali o tym w listopadzie za pomocą sms. Pewnie kilkaset nieużywanych kart poszło do kasacji, posprawdzajcie w szufladach, jeśli się nie logują do kosza albo na pamiątkę ;)

Odpowiedz

31. kwistas
-1

2015-12-09 17:03:18

Apka to nie wszystko jeśli teraz miałbym super zasięg Networks u mnie to zapewne bym poleciał w stronę Orange, bo mają lepszą ofertę w pre-paid.

Odpowiedz

30. Horacy
0

2015-12-09 16:47:43

No i apka zrobiła się bardzo fajna, jest bardzo duża różnica pomiędzy mIboa, ale jak najbardziej na plus.

Odpowiedz

29. ~
-2

2015-12-09 16:12:37

korzystam z T-Mobile (z prepaid też), nie widzę by to był trup, wręcz przeciwnie widzę że się rozwija i cały czas zmienia na lepsze (choćby robiąc taką apkę jak dziś prezentują). @Benuś zmień taryfę, bo za 10 zł to możesz mieć i 3GB w prepaid T. @27 czepianie się telepolis, ze nie zrobiło literki ę w artykule, no już nie przesadzaj i nie bądź takim purystą językowym ;)

Odpowiedz

2

2015-12-09 15:54:01

T-Mobile to trup(przynajmniej pre-paid).

Odpowiedz

27. ~
2

2015-12-09 15:50:29

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile. - ile tych aplikacji, pytam grzecznie?

Odpowiedz

26. wojtklos
-1

2015-12-09 14:35:07

Potwierdzam, chodził bardzo ładnie, jest przejrzysta i fajna wizualnie.

Odpowiedz