DAJ CYNK

Aplikacja mObywatel jest już dostępna dla systemu iOS

31.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3834

Ważne 6

2

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o udostępnieniu mDokumentów w aplikacji mObywatel dla użytkownikow urządzeń z systemem iOS.



Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o udostępnieniu mDokumentów w aplikacji mObywatel dla użytkownikow urządzeń z systemem iOS.

Aplikacja mObywatel pozwoli wyświetlić elektroniczne wersje dokumentów takich jak na przykład Dowód Osobisty bezpośrednio na ekranie smartfonu. Choć obecnie działa tylko moduł mTożsamość, który zawiera te same informacje, co dowód osobisty, to jednak nie jest on z nim tożsamy. W przyszłości obsługiwane będą również inne plastiki: legitymacja studencka, karta dużej rodziny oraz prawo jazdy.



Więcej informacji o aplikacji mObywatel oraz mDokumentach znajdziecie na stronie www.mobywatel.gov.pl, a samą aplikację pobierzemy w sklepach Google Play (Android) oraz AppStore (iOS).

Zobacz: Ministerstwo Cyfryzacji prezentuje aplikację mObywatel
Zobacz: mObywatel, czyli dostęp do swoich dokumentów poprzez smartfona

Źródło tekstu: Ministerstwo Cyfryzacji, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. -matt-
1

2018-02-01 11:15:27

dziekuję pracownikom ministerstwa pseudocyfryzacji za minusa, ale TAKA JEST PRAWDA (wpis 16)

Odpowiedz

19. ~@18
0

2018-02-01 11:09:27

@18 możesz założyć drugie polskie konto i z niego pobrać mObywatela, a następnie wrócić do starego konta. Tylko jak pojawi się aktualizacja appstore będzie prosił o wpisanie hasła do polskiego konta.

Odpowiedz

18. ~Nowy
1

2018-02-01 10:57:56

@13 nie mogę zmienić kraju konta, bo stracę wszystkie zakupione przeze mnie aplikacje

Odpowiedz

17. ~
0

2018-02-01 10:19:17

Ja czegoś nie rozumiem przeciez tak naprawde np. Policji potrzebne sa numery dokumentów, pesel i zobaczyć nasze zdjęcie z dokumentu, a dokument zawsze komuś dajemy i ch wie co kto z tym zrobi. Telefonu nie zeskanuje czy nie skseruje.

Odpowiedz

16. -matt-
0

2018-02-01 09:18:00

I CO Z TEGO?to jest tylko kolejna apka zaśmiecasjąca telefon i do NICZEGO na razie nie słuzy - efek wielkiej działalności streżyńskiej... śmiechu to wszystko warte.I nie zapominajcie, że NAWET GDYBY dowód osobisty został dołaczony, to i tak Streżyńska nie pofatygowała się by jej rząd zmienił PRAWO, które nie dopuszcza takiej formy dokumentu.Przez 2 lata obijała się a tego NIE zrobiła.

Odpowiedz

15. ~Xxx
0

2018-02-01 07:58:55

Ale porazka - aplikaxja jest dostepna tylko w polskim apple store. Jesli ktos uzywa innego to nie ma szans na aplikacje :-/

Odpowiedz

14. ~tomek
1

2018-02-01 07:45:29

tez watpie czy zalatwimy cos na dowodzie z aplikacji

Odpowiedz

13. iphoneski
-1

2018-02-01 05:17:47

@10 nie ma to jak siedzieć i myślec czego by się tu uczepić. Założenie konta w polskim sklepie to kilka minut, a to nie jedyna aplikacja, która jest tylko w polskim sklepie.

Odpowiedz

12. ~zenON
3

2018-01-31 23:01:16

Czyli aplikacja już jest, teraz poczekajmy na jej funkcjonalność...

Odpowiedz

11. ~gość
1

2018-01-31 21:08:22

Po co jest ta aplikacja? Co ona ma uwiarygadniać i komu w przypadku braku dokumentów przy sobie?

Odpowiedz

10. ~nowy
-2

2018-01-31 20:26:35

Nie no świetnie - aplikacja dostępna tylko dla użytkowników polskiego App Store. A co jeśli ktoś nie ma konta w polskim App Store bo ma konto od czasów, gdy polskiego jeszcze nie było?

Odpowiedz

9. ruskov
0

2018-01-31 18:38:53

a to po co mi to teraz, poczekam az sie rozwinie i panstwo z cyfryzacji dadza cos fajengo

Odpowiedz

8. ~WLO
1

2018-01-31 18:25:33

A czemu słuzy ta niczemu w chwili obecnej nieprzydatna aplikacja?? Oceny w sklepie Google Play mowia wszystko (średnia 3,1), z czym do ludzi?

Odpowiedz

7. mpiter
0

2018-01-31 18:17:37

Streżyńska pracowała nad mDokumentami, które mogły być tożsame z oryginałami(jak np. dowód czy prawo jazdy) i możnaby się nimi tak samo posługiwać, mObywatel to zupełnie coś innego. W zamierzeniu, nigdy nie będzie to samo co mDokumenty.

Odpowiedz