DAJ CYNK

Angry Birds za darmo dla użytkowników Windows Phone

06.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4044

Ważne 3

4

Ruszyła promocja gry Angry Birds w wersji dla systemów Windows Phone 7.x i 8.x. Do 15. maja kultową grę pobrać można za darmo.

Ruszyła promocja gry Angry Birds w wersji dla systemów Windows Phone 7.x i 8.x. Do 15. maja kultową grę pobrać można za darmo.

Angry Birds nikomu przedstawiać nie trzeba. Eskadrą wściekłych ptaków atakujemy złowrogą szajkę świń. Pomysł choć banalny, przyniósł Rovio dziesiątki milionów pobrań.

Teraz użytkownicy smartfonów z Windows Phone mogą pobrać grę za darmo i to w pełnej wersji pozbawionej natrętnych reklam. Promocja dotyczy pierwszej części Angry Birds, w ramach której dostępnych jest 300 poziomów.

Aplikację w wersji dla Windows Phone 8.x znaleźć można pod tym adresem, z kolei wariant dla starszych urządzeń z Windows Phone 7.x znaleźć można na tej stronie.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Tagi: angry birds
Komentarze
Zaloguj się
14. ~hehe
0

2013-10-27 08:17:04

juz nie ma za darmo

Odpowiedz

13. ~bz@df.ko
0

2013-05-07 19:40:46

Nie ma reklam. Probowalem w to grac na androidzie ale dostawalem szalu. Ale dla gimbusa 3zety to majatek.

Odpowiedz

12. ~dav
-1

2013-05-06 22:51:57

buahaha żenada. Windziarze klaszczą uszami:)

Odpowiedz

11. ~
0

2013-05-06 18:06:40

Wspaniała wiadomość! Lecę kupować smarta z WP! Nara!

Odpowiedz

10. ~mkkot
0

2013-05-06 15:43:45

Wystarczy neta wylaczyc i tez jest bez reklam.

Odpowiedz

9. ~zrzędliwy
-4

2013-05-06 15:08:05

dla Androidowców ta gra jest od zawsze za darmo a dla WP zrobili łaskę i dali terminowo za darmo.Normalnie gest roku .Nie dziękuję nie kupuję tel z WP

Odpowiedz

8. ~T.
0

2013-05-06 13:55:52

cd 7... wysłało mi "się samo", promują wyłącznie swoją markę bo chcą zarobić więcej monetek. To normalne, pewien % pewnie kupi po 15 maja Angry Birds na swój telefon.

Odpowiedz

7. ~T.
1

2013-05-06 13:54:28

Niektóre komentarze brzmią jakby Rovio promocją chciało zachęcać do kupna telefonów z WP. Promują w

Odpowiedz

6. ~r
1

2013-05-06 13:52:18

Pobralbym ale już mi się to dawno ogralo.

Odpowiedz

5. ~
-1

2013-05-06 13:43:34

Jakie promocje są u opów z Windows Phone. Potrzebuję tej gry.

Odpowiedz

4. ~
1

2013-05-06 13:36:18

Już lece kupić telefon tak mnie ta promocja napalilą.

Odpowiedz

3. ~Fobs
0

2013-05-06 13:35:30

Pobrałem bo za darmo, ale jakoś mi się nie chce grać :D

Odpowiedz

2. ~Aaaaaa
0

2013-05-06 13:15:28

Klienci są wdzięczni, a w ramach wdzięczności wszyscy popuścili w majty ;-)

Odpowiedz

1. ~Nokia
0

2013-05-06 13:09:25

Już dawno gra była dostępna nieoficjalnie żadna nowość.

Odpowiedz