DAJ CYNK

Angry Birds 2 - 20 mln pobrań w ciągu tygodnia

06.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3119

Ważne 3

1

Kontynuacja wielkiego hitu mobilnej rozrywki - Angry Birds 2, została pobrana 20 mln razy w ciągu pierwszego tygodnia.

Kontynuacja wielkiego hitu mobilnej rozrywki - Angry Birds 2, została pobrana 20 mln razy w ciągu pierwszego tygodnia.

Grę, której bohaterami są kolorowe ptaki walczące ze złymi, zielonymi świniami, z powodzeniem możemy już nazywać kultową. Angry Birds, to już nie tylko gra, ale również element dzisiejszej popkultry. Ptaki są wszędzie - na koszulkach, kubkach, nie brakuje też chętnych na zakup pluszowych zabawek. Nic więc dziwnego, że kontynuacja gry odniosła tak duży sukces.

Do osiągnięcia pułapu 20 mln pobrań pierwsza część Angry Birds potrzebowała dziewięciu miesięcy. Druga część gry potrzebowała zaledwie siedmiu... dni, z miejsca stając się najpopularniejszą grą systemu iOS w ponad stu krajach. Z kolei gracze korzystający z Androida wysłali już w kierunku zielonych świń ponad 1,4 mld ptaków, pokonując kolejne poziomy gry ponad 300 mln razy.

Zobacz: Angry Birds 2 dostępne dla Androida

Źródło tekstu: GSMArena; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Kloss$
0

2015-08-12 15:33:28

A dlaczego świnki mają być złe? Zastąpmy je myśliwymi.

Odpowiedz

13. ~WalecznyMichas
0

2015-08-07 09:52:28

System życi dobitnie pokazuje tutaj sposob robienia dzis gier, nie tylko na kom. Czyli, pokazac, patrz jaie fajne ładnie sie gra, o przegrałes ? Spoko poczekaj zara zagrasz dalej, ALBO ! KuP to czy tamto i graj ile chcesz. Pierwsze AB, tego nie miały ( mowie o pierwszych nie ich ewolucjach), co w czasie gdy Mikrotranzakcje były juz widoczne było cyzms fajnym i o zgrozo, nowym.Teraz, wiadomo Rovio nie jest juz tak niezaleznym devem, co kiedys tylko firma ktorej zalezy na pieniadzach, a jak pokazały lata testów na nas, mikrotranzakcjie oplacaja si ebardziej robienie platnej gry

Odpowiedz

12. ~Johnny
0

2015-08-06 22:41:22

Chyba pierwsza część dawała więcej frajdy z grania bo to był coś nowego te kilka lat temu. Dzisiaj większość gier komorkowych się nudzi po kilku dniach bo działa efekt "to juz bylo". Owszem zainstalowałem i nawet dobrze mi idzie (mimo systemu żyć który trochę sztucznie wydłuża rozgrywkę) ale podejrzewam ze gra i tak skończy jak wszystkie inne...

Odpowiedz

11. ~
0

2015-08-06 22:21:06

@8 masz rację. Ale i tak nie rozumiem rewelacji tej gry, mi się znudziła po kilku dniach grania.

Odpowiedz

10. ~Powodzenia
0

2015-08-06 21:54:05

Czy znów w AB odbywa dystrybucja backdoora NSA? W pierwszej wersji był zaszyty do czego oficjalnie przyznały się agencje UK i USA.

Odpowiedz

9. ~Kaczy
0

2015-08-06 18:33:28

próbowałem pobrać AB w pierwszym dniu przez Google Play... nie szło nawet dobrze załączyć instalacji... teraz już mam odpowiedź dlaczego...

Odpowiedz

8. ~Zakrza
1

2015-08-06 17:38:26

Ptaki są wsćiekłe, bo świnie im jajka ukradły.

Odpowiedz

7. ~
-4

2015-08-06 17:15:22

Może jestem nie nowoczesny, ale zupełnie nie rozumiem rewelacji i furory Angry Birds/Angry Birds 2. A co do samej gry to przecież to ptaki są złe a nie świnie bo to ptaki te świnie atakują.

Odpowiedz

6. ~mini21
-4

2015-08-06 16:58:29

THX Rovio że jak zwykle olałeś użytkowników WP.Też bym chętnie pograł...

Odpowiedz

5. ~Zakrza
-7

2015-08-06 16:56:09

@Joey, nie dziwię się, ze nie rozumiesz. Użytkownicy iPhone/''ów wiele rzeczy nie rozumieją.

Odpowiedz

3. ~DDD
-2

2015-08-06 16:53:48

a ja na BB nie mam tej gry :(

Odpowiedz

4. ~Joey
2

2015-08-06 16:53:48

@2 Nie rozumiem? Aha pewnie androidowcy mają swoje problemy z systemem jak zwykle :D

Odpowiedz

2. ~Zakrza
-3

2015-08-06 16:44:31

Chyba nikogo to nie dziwi. Podejrzewam jednak, że gracze szybko będą odchodzić od tego tytułu, bo fala krytyki dotycząca systemu żyć jest ogromna.

Odpowiedz