DAJ CYNK

Android Pay wkracza do pięciu nowych państw

19.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 42

Ważne 4

3

Google nie przestaje rozwijać swojego sposobu na płatności. W najbliższym czasie Android Pay wejdzie na pięć nowych rynków: dwa europejskie, jeden azjatycki, jeden z Ameryki Południowej i jeden z Północnej.Google nie przestaje rozwijać swojego sposobu na płatności. W najbliższym czasie Android Pay wejdzie na pięć nowych rynków: dwa europejskie, jeden azjatycki, jeden z Ameryki Południowej i jeden z Północnej.

Android Pay powoli się rozwija. Tym razem wejdzie do Rosji, Kanady, Hiszpanii, Brazylii i Republiki Chińskiej (Tajwan). Co to oznacza? Usługa będzie dostępna w piętnastu państwach na świecie.

Pali Bhat (odpowiedzialny za płatności) podał do wiadomości jednak również kilka innych informacji. Jedną z nich jest nadchodząca możliwość zlecania i otrzymywania opłat poprzez Google Assistant. Wystarczy nam do tego karta debetowa i ustne polecenie.

Android Pay jest również dostępny w Polsce, nie cieszy się jednak dużą popularnością. W kwietniu korzystało z niego zaledwie około 25 tysięcy osób.

Zobacz: Nowa aplikacja mobilna mBanku od 12 kwietnia

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się