DAJ CYNK

Android O to Oreo

21.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5872

Ważne 7

1

Google podczas dzisiejszego wydarzenia w Nowym Jorku pokazał nazwę Androida 8. To Oreo, zatem niektórzy spekulujący mieli rację.



Google podczas dzisiejszego wydarzenia w Nowym Jorku pokazał nazwę Androida 8. To Oreo, zatem niektórzy spekulujący mieli rację.

Podczas krótkiej transmisji z Nowego Jorku gigant z Mountain View rozwiał wszelkie wątpliwości, co oznacza "O" w oznaczeniu najnowszego Androida. Okazuje się, że tym razem to ciastko Oreo jest gwiazdą nowego Androida. Prezentacja zbiegła się czasem z występującym dzisiaj na terenie Stanów Zjednoczonych całkowitym zaćmieniem Słońca.



Jest też nowe hasło Androida. System ma być bezpieczniejszy, sprytniejszy, potężniejszy i słodszy niż kiedykolwiek (ang. safer, smarter, more powerful and sweeter then ever).

To teraz pozostaje nam poczekać na aktualizację naszych urządzeń do najnowszego Androida oraz wysyp nowych.



Zobacz: Google I/O: Android O nadchodzi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. kArAkAn
0

2017-08-22 15:58:13

No widzę,że ciastko. Fajnie, spoko, jest mi to obojętne. A jakaś specyfikacja? To chyba bardziej istotne.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-08-22 12:27:27

Nie lubię słodyczy. Wolałbym np. Android Golonka, Android Schabowy, Android Kebab, Android Karkówka, Android Stek itd.

Odpowiedz

27. ~
1

2017-08-22 11:18:04

no dobra - wielka mi wiadomość, że O oznacza oreo... ale cos więcej na temat tego systemu?

Odpowiedz

26. ~@24 Up
0

2017-08-22 09:50:00

Ja nie korzystam VoWiFi. WiFi mam cały czas wyłączone i korzystam z internetu po LTE. Natomiast co do VoLTE to korzystałem przez kilka tygodni ale mega mnie wkurzało. Kiedy rozpoczynałem połączenie na zasięgu LTE było super. Połączenie natychmiastowe i fajna jakość. Jak tylko przechodziłem gdzieś gdzie LTE się kończył to mnie rozłączało. Może teraz to już poprawili ale nie chce mi się sprawdzać :)

Odpowiedz

25. vonski
-1

2017-08-22 09:22:26

Kolejne "epokowe" zmiany... a ludzie dalej będą beczeć, że producenci im telefonów nie aktualizują. A pewnie 90% użytkowników nawet nie pozna jakiego ma Androida, póki nie sprawdzi w ustawieniach.

Odpowiedz

24. ~@23
0

2017-08-22 09:19:00

Tak, masz racje.Chodzi mi o wyżej opisanego update Android 8.0 + VoLTE i VoWiFi od T-MCzęsto Ci zestawia głos po LTE czy głos przeciąga przez router ?( Korzystam od paru dni dlatego dopytuje )

Odpowiedz

23. ~@22 Up
0

2017-08-22 09:03:35

Przecież wsparcie w ROMie od Tmobile dla VoLTE i VoWiFi jest już od dawna? Nie wiem jaki masz model ale u mnie na zwykłej Xperii XZ śmiga od kilku miesięcy.

Odpowiedz

22. ~@2 (msnet)
0

2017-08-22 08:52:22

Xperia od operatora czy wolnorynkowa ?Sam posiadam od T-M, z zaciekawieniem czekam na aktualizację ze wsparciem dla VoLTE i VoWiFi

Odpowiedz

21. Th0mas
0

2017-08-22 08:38:53

@18 chyba odwrotnie

Odpowiedz

20. ~Hotelarz
0

2017-08-22 06:59:00

Android O, Android Oss,a:)

Odpowiedz

18. ~
0

2017-08-22 06:02:27

Ciekawe, czy płacą Mondelēzowi za używanie marki Oreo.

Odpowiedz

17. ~Omi
2

2017-08-22 01:05:43

@14: mówisz, że będzie w 3 dziesięcioleciu 2018? To sobie poczekamy niestety. :(Lepiej niech wypuszczą w 3 kwartale 18.

Odpowiedz

16. ~Hotelarz
-1

2017-08-22 00:45:46

a ja nic nie aktualizuje bo nic nie umieeem

Odpowiedz

15. ~Hotelarz
0

2017-08-22 00:44:05

i w kwesti zasięgu mobilnego, wifi, gps, bluetooth?

Odpowiedz

14. ~
-2

2017-08-22 00:43:40

dla Samunga s8plus syatem bedzie dostepny w trzeciej dekadzie 2018 roku.

Odpowiedz