DAJ CYNK

Android O pozwoli w prosty sposób zmieniać dzwonki

24.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 17888

Ważne 3

5

Ustawienie własnego dzwonka w niektórych smartfonach z Androidem nie jest prostą czynnością. Nowa wersja systemu ma to zmienić.Ustawienie własnego dzwonka w niektórych smartfonach z Androidem nie jest prostą czynnością. Nowa wersja systemu ma to zmienić.

Użytkownicy smartfonów z Androidem często śmieją się z posiadaczy iPhone'ów, którzy mają ograniczony dostęp do, z pozoru podstawowych, czynności. Flagowym przykładem od zawsze jest przesyłanie plików przez Bluetooth. Dużo osób zapomina jednak o tym, że zmiana dzwonka w Androidzie też może być powodem do żartów.

W dużej mierze wszystko zależy od nakładki producenta. W jednych dzwonek można ustawić z poziomu odtwarzacza muzyki, w innych można to zrobić przez menadżer plików. Wystarczy rozwinąć opcje i wybrać Ustaw jako dzwonek. W standardzie dodanie własnego utworu do listy dzwonków dostępnych w Ustawieniach wymaga wklejenia go do folderu Ringtones w pamięci smartfonu.

W Androidzie O na końcu listy systemowych dźwięków pojawi się opcja dodania nowego. Po jej wybraniu pojawi się lista wszystkich utworów znajdujących się na urządzeniu. Mała rzecz, a na pewno bardziej ucieszy przeciętnego użytkownika niż dodanie inteligentnych algorytmów rozpoznających lub kopiujących tekst widoczny na ekranie.

Zobacz: Nadchodzi Android O

Źródło zdjęć: Android Policenull

Źródło tekstu: Android Police; wł

Komentarze
Zaloguj się